Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi teszt 1 óra körül?

Terhességi teszt 1 óra körül?

Figyelt kérdés

A teszteket reggel kellene csinálni, akkor legmagasabb a HCG koncentráció. Na véletlen félkómásan elfelejtettem és pisiltem😅

Hülyén hangzik de ha tartogatom 5-6 órán át elérhetem azt a hatás mintha reggel pisiltem volna? Mert végülis akkor elég sokáig lappang a szervezetben.



2022. szept. 5. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap késés után délután 5-kor kimutatta hogy baba van.
2022. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A lehetséges teherbeesés 13 napja volt"

Ez alatt az aktust érted?

2022. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10. Én is így értettem, hogy ha csak 13 napja volt az aktus, még nem biztos, hogy kimutatja. Rendszertelen menzesznél meg a késést nem igazán lehet így értelmezni, mert mihez képest késik? A leghosszabbhoz, a legrövidebbhez, az éves átlagához vagy az "előírt" 28 naphoz képest? Mondjuk bármi van, türelem és kiderül :) 9.
2022. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csinálj egy reggelit, bár ennyi késésnél már kellene mutatni!
2022. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!