Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg igazságos lenne, hogy...

Tényleg igazságos lenne, hogy vállaljam be a hétvégéket, és még ennél is többet tegyek bele?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a gyerekeim apjával.

Mivel neki elég rugalmatlan a munkarendje, és nem is nagyon engedik el őt, így én vagyok a gyerekekkel hétköznap, övé pedig a hétvégék. Ez így 22-8 nap, ha egy átlagos hónapot nézünk.


Gyerekeim apjának a barátnője kitalálta, hogy ne menjenek hozzá a mi gyerekeink, csak minden második hétvégén, mert együtt akarnak lenni. Én ebbe nem akarok belemenni, mert így is vajmi keveset van a gyerekekkel, és azalatt a 8 nap alatt se váltják meg a világot, mert 22 napig jóformám egyedül nevelem a 2 gyereket, az apjuk vész esetén nem ugrasztható.


Megkaptam, hogy milyen anya vagyok én, hogy le merem passzolni a gyerekeimet, és hogy én 6-7-8 óra fizikai munka után alig vagyok a gyerekeimmel, nem is kell velük foglalkozni, mert kifáradnak az iskolába meg óvodába.


2022. szept. 13. 06:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazságos, de szerintem ezt te is érzed.


Ne hagyd magad minden áron elnyomni, azonban ha nem akarják, hogy oda menjenek a gyerekek, lehet jobb is nekik, hogy nem kell ilyen helyre menni. Nem tudhatod, hogyan viselkednének velük..

2022. szept. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem fair, de ha körbenézel a nagyvilágban, láthatod, hogy elég általános, hogy a férfiak sz.rnak a gyerekeikre és a p.náért az anyjuk lelkét is eladnák, nemhogy a gyereket.
2022. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Ha közös felügyelet van, akkor eddig sem volt igazságos. Ha nálad lettek elhelyezve és fizeti a gyerektartást, akkor minden 2. Hétvége és szünetek fele az övé. Olyankor neki kell megoldani (nyáron pl 4 hét).

A legtöbb férfi b*szik a gyerekére. Mondd meg neki, hogy nem gond, ha arra a plusz 4 napra fizet egy bébiszittert neked.

2022. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Azt nem értem, hogy a gyerek a hétvégen az apjaé akkor kellene lennie közös programnak de pld suliba nekünk pont a hetvegekre telenyomtak minket házi feladatokkal,hosszú versek bemagolasaval, mar ez nem szokas? Szokas akkor, hogy keszulnek fel a suliba ?
2022. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Azért szerintem van benne valami, hogy azt érzik, hogy te minden hétvégén kipihenheted a gyerekeidet, ők meg egy átdolgozott hét után mindig gyerekezhetnek. Ha lenne pasid, te is kettesben szeretnél vele lenni, nem?

Olyan nem lehet hogy A héten hétvégén mennek, B héten meg hétköznap ők hozzák el a suliból, oviból őket, esetleg ott is alszanak?

2022. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Ez csak az első lépés. A cél az, hogy minél kevesebb kapcsolat legyen a gyerekekkel, a barátnő terveibe ők nem férnek bele.

A gyermekelhelyezési perben mi a megallapodás? Ha nincs ilyen, akkor moat van itt az ideje.

2022. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Én pl örülnék ha nem vinné el minden hétvégére. Én annyit látok a gyerekből hétköznap reggel rohanás suliba munkába du rohanás a sulihoz. Fél6 mire haza érünk evés,ki egy picit a játszóra ha jó idő van a kis barátjához,ha rossz itthon kis tv. A barátja anyukája figyel rá is így gyors összedobom a vacsinak valót. Max 7kor behívom vacsi fürdés kis beszélgetés és alvás.

Ha maradt még tanulni való akkor borul a nap mert nincs udvar hanem azt csináljuk meg.

Hétvégén próbálom utolérni magam a mosással takarítással stb..

Ha van tanulni való akkor az apja már szombat este 21.00 fele visszahozza ha nincs akkor vasárnap 16-17 fele.

Olyan jó lenne néha elmenni kirándulni vele vagy vhova de minden hétvége apás

2022. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
5ös vagyok: B héten úgy gondoltam, hogy 1 éjszakát aludna ott, tehát neked lenne minimum 1 szabad estéd. Megbeszélés kérdése. Esetleg lehet úgy csinálni, hogy vasárnap nem mennek haza, hanem hétfőn ők viszik suliba, oviba őket és utána pl csütörtökön vagy pénteken ők hozzák el őket és alszanak náluk egyet.
2022. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
8. ahhoz tudni kellene kommunikálni felnőtt módjára. kérdezőnknek és exének ez már a váláskor, se előtte nem ment, nyilván azért jutottak idáig.
2022. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőimnél nagyon jól megy ez. Kedden és csütörtökön apukával és neki a családjával vannak. Emellett havi 2 hétvégén (péntek délutántól-hétfő reggelig). Így van elég ideje mindenkinek.
2022. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!