Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció normális, hogy ennyiért fáj?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg először, és úgy szenvedtem, mint tini koromban, nem hatott, csak 2 különböző fájdalomcsillapító egymás után bevéve, de akkor sem 100%, de legalább sikerült elaludni.

Már azon voltunk, hogy mentőt hívok, adjanak valamit.


Nem úgy van, hogy szülés után már nem kéne úgy fájni?


2022. szept. 16. 10:03
 1/8 A kérdező kommentje:
*ennyire fáj, bocsi
2022. szept. 16. 10:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Normál úton szültem, ha ez számít.
2022. szept. 16. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják szülés utáni első menzesz fájdalmas szokott lenni. Utána viszont jobb lesz és már nem fog fájni. Nekem nem igazán fájt soha, de volt egy minimális derékfájásom menzeszkor, ez a szülés után teljesen elmúlt.
2022. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, akkor reménykedem, köszi!
2022. szept. 16. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én császáros voltam, de az első menstruáció nekem is nagyon fájt, sokkal jobban mint előtte valaha. Utána visszaállt normálisan.
2022. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második gyerek után az első menzeszem nem fájt, de egy fél évig egyre rosszabb lett, de nem találtak semmit. Már MRI-re is elmentem magánban és a laparaszkópiát fontolgattam, nincs-e endometriózisom, mert aludni sem tudtam és tényleg olyan volt 3 napig, mintha 5-10 percesekkel vajúdnék. Aztán magától megjavult. Na jó, endokrinológus azt javasolta, használjak jódozott sót, mert határéréken vagyok. Lehet, az használt :)
2022. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem eleve PM alulműködésem van.

Remélem a következő nem ilyen lesz 😅

2022. szept. 16. 12:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, viszont szó szerint folyt belőlem a vér.
2022. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!