Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a csajnak...

Szerintetek ennek a csajnak igaza van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Porgettem a videókat és felugrott ez a lány /nő (nem tudom hány éves lehet)

Ti egyet értetek vele? Tényleg igaza lehet?

Szerintem van benne némi igazság, bár kitudja 😌

Ami mostanában az országban folyik (ha csúnyán is lett fogalmazva), tényleg kezdem elhinni hogy "eladhato" a mehunk.

Ti mit gondoltok?



#abortusz #Abortuszt törvény #Igazavanvagynem?
2022. szept. 16. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
Kifejtem kommentben
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
link? vagy valami?
2022. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó??
2022. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsánat le maradt 🤣

2022. szept. 16. 22:14
 4/9 Katona Dius ***** válasza:
93%

Hülyeség. Mármint aki nem akar gyereket,az a csoktól se fog akarni. Aki akar,az anélkül is akar.

Ha meg valaki gyereket vállal,és értelmes wmber,akkor úgy vállal,hogy ha a párjával ne adj isten történik valami,akkor is fel tudja őket nevelni. Nem ugy kell szülni,hogy há majd lesz valami.

Amúgy is van különbség az ösztönzés és a szabályozás között.

Akkor lenne igaza,ha a csokot,babavárót nem igényelni lehetne,hanem kiosztanák és közölnék, hogy cserébe szülj, különben bünti.

2022. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem ez a legnagyobb baj Magyarországon. Érdemes tájékozódnod és rájössz majd te is. De ez is egy probléma, a sok millió közül. Teljesen mindegy, hogy most erről mit gondolsz, amikor lassan nem vagyunk Európa része, diktatúra van és a szabadság minden téren való korlátozása. Ez csak a torta habján a meggy.
2022. szept. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ennyi erővel az is méhben turkálás, ha az anyós megkérdezi mikor lesz már unoka.

Abortuszra szívhang? Aki el akarja vetetni az szívhanggal is elfogja. Lelki zsarolás? Az. Majd feldolgozza (írom ezt nőként).

Csok? Eddig is csak azok vették fel, akik amúgy is akartak gyereket. Én, aki nem akar pont letojja a 10 milliót és azt, hogy a 4 gyerekes miből vesz cipőt. Felnőtt emberek vállalnak és vállaltak gyereket, valószínűleg gondoltak ezekre. Ha meg nem az nem az én dolgom.

2022. szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Az én ismerőseim között sok olyan van, aki akart ugyan gyereket, de csak egyet (szerintem annyi sem való nekik)- most van 3, és egy rakás szerencsétlenség az egész pereputty. A kölkök kezelhetetlenek, egyszerűen pokollá teszik a többi kicsi életét az oviban, iskolában. Agresszív, kezelhetetlen szörnyecskék, szó szerint, mint egy veszett farkasfalka: homokot vág a másik szemébe, rúg, üt, karmol, HARAP! Óvónő-tanító tehetetlen, túlterhelt. A szülők le se tojják, ők maguk is láthatóan csak nyűglődnek, alig várják, hogy lepasszolják bárhova.
2022. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7! Na azért is tartom a csokot egy nagy baromságnak. Aki akar gyereket az anélkül is akar, de erre minek??

6. Sorba szülik a gyerekeket a semmire.... Csak a 10 millió legyen a zsebbe.

2022. szept. 18. 00:01
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
a ksh adatai alapján valójában a 3 gyerekes csokot igénylő családok 82% már az igényléskor rendelkezett a 3 gyerekkel, szóval nem tudom miről beszéltek.
2022. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!