Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, aki a...

Van olyan anyuka, aki a fenekére csap a kisgyerkőcnek, hogyha nem hagyja, hogy tisztába tegyük, vagy valamihez hozzányúl. /10 hós/Szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem normális a fenékre csapás egy ilyen picinél! A kezét is letörném az ilyennek...
2012. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem, egy 10 hónapos még pici. Ráadásul nem tudatosan rosszalkodik.
2012. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

NEM,nem normális.Egy ennyi idős gyereket agyon is verhet ennyi erővel,semmi értelme,mert még pici ahhoz,hogy megértse mi miért van.

Ez borzasztó egyébként!!! :(

2012. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Amikor azt olvastam,hogy fenékre csapás,akkor azt hittem,2-3 éves gyerekről van szó.Egy 10 hónaposnál nem normális,áruljátok már el,mit értene ő abból?Olyan tehetetlen még,eszembe se lenne bántani.Attól jobb lesz?Hát,marhára nem...Sőt...
2012. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
62%

Jezusom,gondolom kedves kerdezo,hogy ez valakivel az ismeretsegi korodben tortenik,nem Te teszed/tenned,de meg a kerdes is bosszanto!

hogyne,megutnem ha nem hagyja hogy tisztaba tegyem?! azzal elerem hogy az amugy is utalt procedurat meginkabb utalja!egyebkent soha nem ertem hogy hogy van az hogy egy pici baba "nem hagyja magat"?!

2012. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem normális!!Csak még jobban megutáltatja a gyerekkel az egészet.Nem is érti miért kapja...

Szerintem a gyerekek 98%-a ezt csinálja.Az enyém is ez csinálta, én megkértem, hogy hogy fogja mondjuk a popsikenőcsöt és el volt vele..magyarul eltereltem a figyelmét..

Később mi lesz az ilyen családban???Mikor jön a dac korszak, akkora gyerek agyba főbe lesz verve???Milyen dolog az, hogy egy szülő még egy ilyen "kis" problémát sem tud megoldani???

2012. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen az ismeretségi körömben van! A gondolatától is kiver a hideg, ha arra gondolok,hogy egy kisbabát,gyereket,aki még nem tudatosan cselekszik,hogy bármiféle bántalmazást alkalmazzak!amikor mesélte,hát becsületesen kifejtettem a véleményem az ilyen anyákról.Elitélendő!
2012. aug. 1. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

10 hónaposan...

Az enyém is 10 hónapos,és az enyém is igen izgága a pelenkázásnál,szeret huncutkodni :-) Ilyen fejtörést egyik sem okozott,mint amit Ő okoz nekem sokszor,így a pelenkázást is játékossá kellett tennem :-)

Ha nincs ami leköti,akkor a hajammal "birizgálom" a kincsem,csiklandozom a hajammal,néha az egyik kezemmel,hogy legalább a hátán maradjon,amíg ráadom a pelust és igyekszem nagyon gyors lenni. Van hogy sikerül,van hogy csak az egyik zárókát sikerül rögzítenem... Nagyon aktív gyerek :-)

Ha sehogy sem marad,akkor valami ehető dolgot kell a kezébe adni a pelenkázás idejére. Ez mindig leköti-de hát nem lehet mindig betömni a száját :-) olyankor a hajam marad,de ha törölni kell a kaksis fenekét,akkor nem tudom így lefoglalni,olyankor "lefogni" szoktam (az egyik alkarom a mellkasán van,így nem tud megfordulni,de nem is nyomom,a másik kezemben pedig a popsitörlő van.)


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Értelmetlen és felháborító!

Nálunk is probléma volt, h egy idő után nem bírtam már egyedül tisztába rakni, úgy ficánkolt a kisfiam. Amikor már stabilan állt, átszoktam arra, hogy állva pelenkáztatom őt, a fürdőszobában a tükör előtt. Ott több a látnivaló...

2012. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!