Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtál új barátokat szerezni...

Tudtál új barátokat szerezni a gyerekekkel otthon töltött évek alatt?

Figyelt kérdés

Én most 5 év után térek vissza a munkába és jobban belegondolva sok új anyuka ismerősöm lett de egyik sem lett közeli barátnőm.

Jártunk a gyerekekkel ide oda de inkább a szülés előtti barátaim maradtak meg ( van aki gyerekkel van aki anélkül). Illetve van 4 unokatesó akiknek az anyukájukkal (sógornőim) többet találkoztunk.


Picit szomorú vagyok emiatt, másfelől pedig mindig is nagyon untam a játszótéri beszélgetéseket, amikor csak a gyerekekről volt szó. A gyerekes témákat pedig bőven ki tudtam beszélni az előbb említett sógornőkkel.

Ti hogyan éltétek ezt meg?


2022. szept. 16. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont most jöttem haza egy baráti összejövetelről azzal a barátnőmmel, akit 10 éve ismertem meg a játszótéren. Azóta is közeli kapcsolatban vagyunk, mondhatni, a legjobb barátnőm. A gyerekeink hatodikosok, osztálytársak, a fiam ma náluk is alszik. Rajta kívül még egy jó barátnőm maradt abból az időszakból. Volt még több ismeretség is, de azok szép lassan elkoptak. Illetve olyanok vannak, hogy pl.az egyik játszótéri anyuka most a suliban tanítja mindkét gyerekemet, de ő nem barátnő, csak ismerős.
2022. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Most talán lesz egy, momz appon ismerkedtünk össze.
2022. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt, a játszótéren megismertem pár annyira jó fej nőt, hogy baráti kör lett belőle. Nagyon nem csak a gyerekekről beszélünk.
2022. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült,de nyilván nem is voltam túl elszánt 😊
2022. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Szándékomban sem állt
2022. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!