Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden megvan hozzá.. mégis...

Minden megvan hozzá.. mégis ketelkedünk, hogy itt az idő. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van saját házunk amit közösen hoztunk össze, van leendő gyerekszoba is. Mindketten dolgozunk,remek munkánk van, jól is keresünk. A kapcsolatunk szárnyal, viszont mégsem érezzük, hogy már eljott az idő,pedig szeretnénk mindketten

Később fogjuk érezni?

Az ember feltud erre készülni?

25 éves nő vagyok, a párom 28 éves.



2022. szept. 24. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Semmi nincs abban ha még élvezni akarjátok az életet. Fiatalok vagytok, 2 év múlva se késő belekezdeni, sőt.

Amikor mi így éreztünk, kb félévente átbeszéltük, hogy gondoljuk. Eljött a pont, amikor már akartuk kétség nélkül. Szerintem ezt érdemes megvárni, addig meg élvezni az életet, utazni, a hobbijaitokat is élvezni.

2022. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen ráértek még.

Használd ki a fiatalságodat, utazzatok.

Még 5 év múlva sem késő.

2022. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Majd amikor érzitek,akkor lesz megfelelő az időpont. Semmit sem kell eröltetni. 🤗
2022. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Még bőven időben vagytok, normális, hogy így éreztek.
2022. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Mindenki így érez.

Mi is.


Aztán megszületett a baba és mindketten életünk legjobb döntésének tartjuk.

2022. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Van még időtök. Ha nem vagytok benne olyan biztosak, akkor várjatok.

Mi is így vagyunk, mindenünk megvan, de még akarunk kettesben élni egy 2-3 évet.

27/N

2022. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Arról ugye tudsz, hogy a gyerekvállalás egyáltalán nem kötelező, és olyan opció is van, hogy sosem vállaltok gyereket?

Csak azért kérdezem, mert láttam már olyan embert, aki nem tudott róla, és amikor rájött, tök csodálkozott.

Én egyáltalán nem értem, miért lenne összefüggés az összeházasodtunk/van házunk/jó anyagi körülmények között élünk stb. meg aközött, hogy mindenáron gyerek kell. Minek kellene? Amúgy pedig itt állunk egy világháború küszöbén, komolyan a szaporodás most a legfontosabb? Lehet, hogy most jó körülmények között vagytok, van házatok. Na de meddig?

2022. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Az idő nem akkor jön el amikor minden megvan hozzá, hanem amikor mindketten vágytok rá szívből.
2022. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is azt mondom, hogy fiatalok vagytok még. Ha most nincs égető vágy, akkor várjatok, aztán vagy lesz vagy nem.
2022. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 37 évesen éreztem, hiába volt adott minden évek óta :)
2022. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!