Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozott volna a...

Ennyire megváltozott volna a hormonháztartásom, vagy más okozza (pattanásokkal kapcs. Kérdés)? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Terhességem kezdete óta elkezdtem pattanásos lenni. Akkor nem annyira zavart (bár állítólag a kismamák szépek),én nem voltam szép a sok pattanásommal. Mindenki mondta,hogy a szülés után elmúlik. Nem múlt el.

Most 1,5 éves a lányom,és minden hónapban a menstruáció előtti hetekben fokozatosan egy csomó pattanás jön ki,főleg az államon,de a hátamon is szokott néhány és az arcom egyéb területein is időnként. Aztán megjön,és akkor nem jön több egy hétig,de ami addig ott volt az persze csak gyúgyul. Így gyakorlatilag folyton olyan a fejem mint egy tinédzsernek.

A fogamzásgátlót már sok-sok évvel a terhességem előtt abbahagytam,így biztos nem attól van.


Mit lehet ezzel tenni?

Jár(t) valaki hasonló cipőben?


2010. szept. 26. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem értek annyira a bioszhoz, de az tuti,hogy a mensi miatt jön ki, mert nekem is akkor szokott.Nem sok max 3 v 4 de mindig kijön előtte egy héttel, aztán el is múlik.Szóval nem vagy egyedül ez vigasztaljon (megjegyzem én sosem voltam pattanásos tini korom alatt sem mégis minden mikulás előtt szépen kijöttek azok a fránya kis gennyek:)
2010. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

15 hónapos a lányom.

8 hetes korától van menzeszem, szoptattam 14 hónapig és mióta abbahagytam pattanásos vagyok, szőrös és megbolondult a menzeszem.

14-én megyek endokrinológiára, mert ez szerintem (meg a háziorvosom szerint sem) normális jelenség. Szóval, ez ennyire zavaró, akkor kérj beutalót a nőgyógyászati endokrinológiára és nézesd meg a hormonjaidat, az a biztos.

2010. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!