Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy egy temetésre...

Elmennétek úgy egy temetésre másik városba, hogy a kisiskolás gyereketek otthon 38,4-es testhővel?

Figyelt kérdés
Az apukája lenne vele meg a kisebb tesójával. Egy éjszakáról van szó (délelőtt van a temetés, 2,5 órányira kellene utaznom, egy teljes napra mennék el az ottalvással együtt). A gyerekeket az apukájuk szokta altatni. Az egyik szerettem közvetlen családtagjáról van szó, nem az enyémről. A nagyobbik gyerekemnek más baja nincs. Tegnap este kezdődött, az első éjszaka szokott mindig a legrosszabb lenni, de azért nincs annyira jól. Nem tudom, elmenjek-e. Nyilván a férjem mindent meg tud velük oldani, de akkor is olyan rossz érzés lenne itthagyni. Ti mit tennétek a helyemben? Csak túlgondolom, és menjek simán?

2022. szept. 27. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha számomra fontos dolgok g lenne, akkor elmennék, hiszen az apja vigyáz rá (nem egy sitter)

Mivel téged elbizonytalanít a dolgok, nem tudsz köztes megoldást?

Azért mert 2,5 óra út miatt nem lenne muszáj ott aludnod

2022. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De, muszáj, mert reggel van a temetés. Késő délután indulnék.
2022. szept. 27. 13:38
 3/19 Hovarju ***** válasza:
19%

Én nem mennék.

Ha belázasodott az bármitől lehet, ha esetleg fertőző is pl.influenza, kovid stb. Én nem tenném ki a rokonokat annak, hogy esetleg tőlem fertőződjenek meg.

Ráadásul a kisiskolásnak is jobban esik, ha te is mellette vagy.

2022. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, micsoda helikopterszülő vagy!


Amikor a címet elolvastam, azonnal arra gondoltam, hogy a kisiskolás egyedül lenne otthon néhány órát, amíg távol leszel. Úgy lenne értelme a kérdésnek.

De így?

Ott lesz vele az apja. Ha őrá nem tudod rábízni, az vagy róla vagy rólad vagy mindkettőtökről nagyon szomorú bizonyítványt állít ki.

2022. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted baj lenne, ha az apja elmenne egy éjszakára úgy, hogy a gyerek beteg?

Ehhez mérten dönts.

2022. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván.

Nem szültem volna olyan embernek, akire nem lehet rábízni a saját gyerekét.

2022. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, amit a 3-as ir, hogy mi van, ha en is elkaptam, es atadom. A ferjem es a kisebbik egyebkent tulvoltak rajta viszonylag hamar, 2-3 nap alatt. Ferjem tesztelt is, ami negativ lett.
2022. szept. 27. 14:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél óra nem a világ, nyilván nem reggel nyolckor temetik, aznap is oda lehet menni.
2022. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Másik országból utazom, csak nem akartam írni. Az út nettó 2,5 óra. Már megvan a jegy fixen oda-vissza.
2022. szept. 27. 14:24
 10/19 Hovarju ***** válasza:
100%

Hát, ha már a jegyet is megvetted, mi értelme a kérdésnek?


Ezek szerint eldöntötted, hogy elmész.


Vigyázz magadra, jó utat!


(azért ne nagyon ölelgesd a rokonságot és vegyél maszkot magadra. )

2022. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!