Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisiskolás szülők. Apa...

Kisiskolás szülők. Apa mennyit /hogyan vesz részt a gyerekek és a háztartás körüli teendőkben?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Unalmas. 100ezer ilyen kérdés van, szemezgess abból.
2021. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Remélhetőleg egyetlen kisiskolas se szülő. Pláne ha az apja segítsége is kell a gyerekneveleshez meg a háztartáshoz. Igen, tudom hogy érted, de konkrétan ez a kérdésed értelme.
2021. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Jelenleg semmit nem kell neki mert a kicsivel itthon vagyok és mire haza ér meg csinálok mindent. Reggel 5-6 körül megy el este 7 körül szokott haza érni. Kemény fizikai és szellemi munkát végez. Ha szeretne se engednem már este neki. Mire a kicsi akkora lesz hogy én is vissza megyek dolgozni kicsit le tud lassítani mert elég jól halad szerencsére a vállalkozás és be tud majd segíteni. Persze ha valami férfi munka vagy barkácsolni való van itthon azt ő csinálja meg hétvégén.
2021. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apám semmit nem csinált, ami gyetekezés, egyszer kellett volna elmennie szülőire, ott derült ki, azt se tudta, hanyadikos vagyok!! Hogy a tanár nevét nem tudta, innentől nem volt meglepő. Kertet rendezte és hozott-vitt minket autóval, amikor tudott. Bent a házban semmit nem csinált, ami házimunka, néha felszögelt egy-egy képet, amúgy mindenhez szerelőt hívtunk.
2021. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Elviszi a gyerekeket reggel suliba. Tanul velük azokban a tantárgyakban, amit én nem szeretek annyira (történelem pl. ) Ad nekik vacsorát, ha nem érek rá. Nem kap sírógörcsöt, ha nem vagyok odahaza az esti rutin idején, bár alapesetben ez az én köröm.

Porszívózni hamarabb nekiáll, mint én. Bepakolja és bekapcsolja a mosogatógépet. A szennyesbe dobja a ruháit. Télen fűt. Többnyire ő vásárol be.

Amit nem hajlandó: pelenkát cserélni, főzni, mosni, szülőire menni. De a főzésen kívül a többit megcsinálja végszükség esetén. Kaját meg szerez anyóstól vagy a mekiből. :D

2021. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!