Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 25 éves nő vagyok 47 kg és...

Skata kérdése:

25 éves nő vagyok 47 kg és elnem tudom képzelni hogy kinyomjak 1 3 kilos gyereket félek is a fájásoktol meg minden hülye vagyok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fel tole elso babanal, de ha eljon az ido, akkor nem a felelmeiden fogsz agyalni, hanem azon, hogy minel hamarabb tullegyel a szulesen.
2011. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kilóid száma nem befolyásolja a hüvelyed rugalmasságát..
2011. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

miért lennél hülye??

A terhesség alatt megismerkedsz a dolgokkal mikor hogy mi fog történni ha nem megy a dolog akkor császár..engem 2szer császároztak de akár holnap is azt kérném olyan sima dolog..(nekem 4460 és 4320grammosak voltak és mind a 2en megitták a magzatvizet ezért műtöttek)a barátnőm vasággyal 45kg,és egy szép 3,5kgos babót szült minden gond nélkül...Mindenkinél más és más...van aki simán van aki kicsit nehezebben..de azért van ott az orvos hogy segítsen..Én megtaláltam a hangyot szuper dokim volt mindent megbeszéltünk nagyon kis lelkiismeretes..nem a pénz beszélt....

Smmi pánik,mindenki fél kicsit de mikor ott vagy:-))))))

2011. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye,a legtöbb nő fél a fájdalomtól. De mikor már a szülésre kerül a sor,ez lesz a legkisebb gondod,hidd el!
2011. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok én is 25 éves vagyok és áprilisra várom a kis manót de nyugi kifog majd bújni a fájdalom meg kell,hogy megszülessen :) Én úgy fogom fel,hogy minden egyes fájdalommal közelebb kerülök majd ahhoz,és a kezembe vegyem akit már nagyon várok :)
2011. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem súly függő. Én 21 évesen szültem az elsőt 40 kg volt a kezdő súlyom és alig voltam 54 amikor szültem. Ennek ellenére könnyen tágultam, viszonylag hamar megszültem és a súlya 3.3 kg volt.

Terhességem alatt a védőnők állandóan azzal piszkáltak, hogy örüljek, ha a 2,5 eléri a baba mert olyan vékony voltam. A súlygyarapodás csak az utolsó hetekbe indult be.

a sógornőm jó nagy darab volt ennek ellenére képtelen volt megszülni spontán a gyerekeit.

De ugyanígy tévhit hogy ha valakinek kicsi a melle az nem fog tudni szoptatni mert nem lesz neki teje.

Bizonyos genetikai adottságoknak , az izomzatnak és a csípő rugalmasságának is szerepe van abban, hogy szülés milyen körülmények között fog lezajlani.

2011. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem súly függő, tényleg. Én 45 kg vagyok és egy ugyanilyen alkatú anyukával szültem. 3 óra alatt megvolt neki, míg én 16 óra alatt se tágultam 1 centit se, császár lett. De az se baj. Ha nem megy neked se, majd megoldják, nyugi. :)
2011. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
48 kg voltam, szülés előtt 61 km.4,5 óra alatt meg lett a 3,8 kg-os kisfiam (első baba) . Sokan mondták,hogy én biztos nem tudom megszülni,...és mégis.Anyukám szintén vékony volt ő engem (első gyerek) 11 óra alatt szült meg.A súlyhoz nem sok köze van.Ne aggódj!E.
2011. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
És ezért vetetted el?
2011. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem értem ...

Elvetette??

2011. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!