Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tenyleg ilyen sok ovono jar...

Tenyleg ilyen sok ovono jar ebbe a kategoriaba?

Figyelt kérdés
Szamomra feltuno hogy sok valasz vegere odairjak hogy udv egy ovono... nektek ez nem gyanus hogy ennyi ovono gyakorizik? Nehez elkepzelnem hogy 8 ora munka utan itt jotekonykodnak es nyugtatjatjak az anyukakat. En ha leteszem a munkam hallani se akarok rola a nap hatralevo reszeben.
2022. okt. 2. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem olyan sok válasznál olvasható ez. Ahánynál van, annyinál simán el is hihető. Ugyanígy tanárok esetén is.
2022. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

1. Elég sokan kamuznak. Pl van aki mindig a kérdésnek megfelelően változtatja a hivatását, egyszer szonográfus, egyszer óvónő, majd védőnő, dietetikus, szülésznő stb


2. "sok valasz vegere odairjak hogy udv egy ovono."

Egy felhasználó többször is írhat választ. Valószínűleg ez egy és ugyanaz a személy.

2022. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Van egy troll, akinek ez a mániája. Kutyás-macskás kérdéseknél ugyanígy üdv egy állatorvos, és közben olyan ordító baromságokat ír, hogy olvasni is fáj.

De egyébként reális is lehetne, nyilván a témát olyan böngészi, akit érdekel. A tetoválós topicot tetováltak és tetoválók, a gyerekes topicot szülők és szakmabeliek...

2022. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én az vagyok, és azért érek rá itt jótékonyan osztani a tanácsaim, mert gyesen vagyok. Néha, ha olyan kérdésre válaszolok, ahol hitelesebben hangzik egy szakember szájából például egy nevelési tanács, oda szoktam irni,mivel foglalkozom, de ha nem releváns, nyilván nem.
2022. okt. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi, tízből kilenc nem az.
2022. okt. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért olyan hihetetlen, hogy valaki, aki dolgozik, rendszeresen jár erre az oldalra? Vagyunk ezzel így egy páran szerintem. És az miért fura, hogy olyasmivel foglalkozik, amivel munka közben is? Valószínűleg szereti a munkáját, mások is szoktak munkaidőn kívül olyasmit nézni a neten, ami kapcsolódik a munkájukhoz, többek közt én is.
2022. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Szokták mondani, napjainkban egyre gyakrabban, hogy a pedagógusnak lenni nem szakma, hanem hivatás. 0-24-ben pedagógusok vagyunk, nem tudunk elvonatkoztatni.

Én logopédus vagyok. Ha az ellátás rendszeréről van kérdés, akkor van, hogy odaírom a válaszhoz. Ha viszont beszédfejlődéssel, ellátás szükségességével kapcsolatban írok, akkor nem, mert több lepontozást kapok. Gondolom, ők is nehezen hiszik el, hogy tényleg logopédus vagyok.

Jelenleg én is gyesen, ezért próbálok itt segíteni.

2022. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Én babát várok, így keveredtem erre az oldalra, és ha ovis kérdés van, azt is el szoktam olvasni, néha reagálok. Mikor dolgoztam, nem nézegettem.
2022. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Az "üdv egy óvónő"-s válaszoló szerintem is troll, pláne, hogy tényleg más kategóriákban is odaírja, hogy "üdv egy egyetemi tanár" stb.

Ettől függetlenül adhatnak választ szakmabeliek is.

2022. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!