Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! "Túlélési" praktikák...

Anyukák! "Túlélési" praktikák kevés alvás ellen?

Figyelt kérdés
Kinek, mi vált be? 1 hetes babám szépen eszik 3-4 óránként, így sosem tudok aludni 3 órát sem egyben, átlag 1-1,5 óra sikerül, akkor már jó vagyok. ISZSZ-es a pici, a mellszívó csak jövőhéten jön meg, így csak én tudom etetni. Elalvással is gondom van, mert van, hogy olyan nehezen megy, hogy olykor fél órát sikerül max aludni. 😅 Jó lenne egy picit kevésbé zombi lenni néha.
2022. okt. 3. 07:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

1 éves múlt a Fiam! Nem alussza át az éjszakát csak hetente egyszer-kétszer (nem tudom mi alapján dönti el, hogy melyiket 🤷🏼‍♀️😅). Születésétől kezdve alvás közben is fel-fel sír, de nem ébred fel minden alkalommal, én bezzeg igen. Azokon az éjszakákon, amikor alszik, én felébredek, mert furcsa, hogy Ő nem, úgyhogy megnézem miért...🙄😅

Szóval úgy éltem és élem át ezt az időszakot, hogy mindig lefekszem legalább pihenni, ha Ő alszik...

2022. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

19

Ez úgy hülyeség ahogy van, vagy akkor nálam nem működnek az ösztönök, és innentől fogva senki se veheti biztosra, hogy nála igen. Én elbóbiskoltam szoptatás közben, és olyat álmodtam, hogy valami van a babámmal, és pont fejbe vágtam szegényt emiatt, ahogy hadonásztam álmomban, szerencsére nem volt súlyos a dolog, de onnantól fogva inkább betoltam egy raklap csokit éjjelente, mint hogy mégegyszer megismétlődjön, hogy elalszom. Nem érdekel, hány kiló jött fel, utána lement. Következő gyereknél kávét is fogok inni, ha nem éjszaka van, és napi egy szoptatást ki fogok hagyni, megkérem a férjem, hogy intézze el, tápszerrel vagy lefejt tejjel. Így talán tudok majd aludni 5-6 órát összefüggően, nekem az már elég. Remélem ettől még nem áll el a tejem.

2022. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A kétkedőknek mondanám, hogy én elaludtam ülve, be voltam takarva és a gyerek az ölemben, a lábam felrakva, és csak azért nem pottyant le a gyerekem mert a 2 lábam között a takaró tartotta meg mint egy kis függőágy. Nagyon rosszul éreztem magam, és nagyon veszélyes helyzet volt.
2022. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam el szoptatás közben, és arra ébredtem, hogy nyöszörög a babám, fejjel lógott már lefelé...senkinek nem kívánom azt az érzést!!! (Körbe volt barikádozva, mégis át tudod gurulni rajta, de lehet, hogy én löktem meg...🤷🏼‍♀️ Soha többet nem szoptattam fekve, csak ülve az ágy közepén, ha bealszok se tudjon leesni. Plusz az ágyunk körbe volt rakva párnákkal...
2022. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Jelenleg végre jól alszik a babám, én meg nem bírok elaludni most meg, mikor lehetne. 😭


Reggel meg szoptatás közben aludtam el, de úgy riadtam fel, mintha szívrohamot tudnék kapni, kegyetlen rosszul lettem.😭😔

2022. nov. 10. 22:41
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen is előfordulhat, de ha aludni nem is tudsz, pihenj legalább...nehogy most állj neki bárkinek is!
2022. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs bárminek... 😅
2022. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!