Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az imbolygó szédülés?

Mi lehet ez az imbolygó szédülés?

Figyelt kérdés
Lehet nyaki gerinc probléma? Vérvételen voltam, minden oké. Másnak ilyen volt? Lehet a görnyedt tartástól, baba cipelgetéstől? 4,5 hónapja szültem. Olyan érzés, mintha megcsúszna a talaj vagy mozdulnának a tárgyak.
2010. szept. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedhetnél valami vitamint, és lehet nagyon fáradt vagy. Meg az idő is pocsék mostanában. Én meg állandóan pánikolok, és be van dugulva a fülem.
2010. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint, mert a hajam is nagyon hullik. Az biztos hogy nagyon fáradt vagyok, de annyira rémes érzés. Mindig beképzelek ilyenkor valami komoly betegséget. Amúgy kissé pánikos vagyok és hipohonder, de már olyan régóta tart, talán 2 hónapja. Viszont nem állandó, olyan minha elmúlna ha elfeledkezem róla.
2010. szept. 26. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kimerültség. Vagy a kialvatlanságtól, vagy a baba körüli új dolgok miatti stressztől.
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!