Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell adószámot csináltatni az...

Kell adószámot csináltatni az újszülött babámnak?

Figyelt kérdés

Gázártámogatást szertnénk igényelni,de nem tudom,hogy anélkül lehet-e,ha neki nincs adószáma?

A gyes és a családi pontos összege (netto),és válozik-e 2009-re?


2008. dec. 23. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi igényeltünk támogatást, de adószáma nincs a fiamnak. Van aki csináltat (nem tudom mihez, nekünk még nem volt rá szükségünk), én nem kértem neki, és így is minden ügyünket el tudjuk intézni. De lehet, hogy valamihez kell.
2008. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kell adószám :) nekünk sincs és mindent elintéztünk nélküle is.
2008. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valamennyit váltzoik ha jól emlékszem 500-700 ft-ot....
2008. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,minden baba kap adó számot,csak adókártyájuk nincs,azt kell kikérni a mák-tól.Az adószáma a babakötvényes papíron van rajta,azt kipostázzák szülés után 1-1,5 hónappal.
2008. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor megvárom a babakötvényes papírt és utána adjuk be az igénylést a gázártámogatásra,remélem nem lesz késő,még a gyes és családi összegét se tudom pontosan,de azt is rá kell írni az igénylőlapra!
2008. dec. 23. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, a családi összege így alakul:

egygyermekes család 12 200 FT

egygyermekes egyedülálló 13 700 Ft

kétgyermekes család 13 300 Ft

kétgyermekes egyedülálló 14 800 Ft

három és többgyermekes család 16 000 Ft

három és többgyermekes egyedülálló 17 000 FT

Ez a 2008-as.

Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!