Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit mozgott a babátok a...

Mennyit mozgott a babátok a 12. heti UH-n? :)

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok, meg nincs kivel megbeszélném, aki szintén érintett :D

Nekünk nagyon-nagyon aktív volt. Olyanokat ficánkolt, hogy nem hittem a szememnek, az orvos időnként alig tudta lemérni, aztán mindig úgy fordult, hogy nem látszódott, ami épp kellene.

Nagyon megilletődtem, hogy mi zajlik odabenn, és hogy mi lesz akkor később, amikor nagyobb lesz?

Szétver belülről :D



2022. okt. 5. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A miénk konkrétan kiugrott a bőréből. Bukfencet is lecsapott. Még az orvos is mérgelődött miatta. :) Nagyon-nagyon kis aktív baba volt, de én nem bántam, jó volt nézni.

14 hetes vagyok most, még nem érzek semmit.

2022. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk mozgolódott, járt a kis keze, lába, ide oda mocorgott, de simán meg mérte a doki, tehát nem volt olyan rettentően aktív. 14 hetes vagyok, semmit sem érzek. Csak a lelkemben. 💚
2022. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
More akkora lesz, hogy szét tudna verni belülről, addigra nem lesz akkora helye. Mire erős és nagy lesz, addigra már csak feszegetni tudja magát. Most élvezi hogy még nagy a helye.
2022. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik fiammal kiküldtek a 12hetes uhról hogy üljek le kint és fél óra múlva szólítanak, arra talán elfárad és alszik egyet. Így is lett.
2022. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj, kis cukik ^^
2022. okt. 5. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alig tudtuk felébreszteni. Azt mondták köhögjek, 2x hallgatta a szívhangját, mert állítólag attól felkelnek de a miénk nem.. (tiszta apja 😅)

Aztán egyszer csak megmozdult, amint a hölgy átváltott hasi ultrahangra. Ott integetett egyet és ennyi is volt. Csináltam róla videót, cuki nagyon ❤️

2022. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ficánkolt nálam is, de azért le tudták mérni.

Én inkább sajnáltam szegénykét, mert tudtam, hogy ez sosem vidám vicánkolás, hanem idegesíti az ultrahang.

2022. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!