Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Hanna hogyhogy ilyen népszer...

A Hanna hogyhogy ilyen népszerű évek óta?

Figyelt kérdés
Kedvenc nevem a Hanna de nem értem, hogy lehet ennyire népszerű évek óta a legnépszerűbb lány nevek körében. Volt időszak amikor nem volt az és kifejezetten ritkának számított. Lesz újra ilyen időszak vagy a Hanna az ilyen örök kedvenc lány név lesz minden 2. lánykának? Mikor én általános iskolás voltam emlékszem egész iskolában szinte csak 1 Hannánk volt, osztálytárs volt, de több Hanna akkor nem volt sőt emiatt ő ilyen különleges is volt, és ez volt olyan 2013-2014 körül. Azóta tényleg elég sok hanna lehet. Ha ezt nem nézzük, szerintem igazán kellemes név és finom nőies. Ki mit gondol róla ha nem nézzük azt, hogy ilyen tucatnév?

2022. okt. 7. 22:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
77%

#10-esnek

"kíváncsi vagyok hogy fogják majd becézni"


Szerintem én egy Johanna-t Jona-nak becéznék. Így, simán jvel mondva, hogy Jona. Szerintem az tök szép, kecses, nőies.

2022. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!