Honnan merítsek erőt?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam két gyerekkel, az egyikük egy nehezen kezelhető, problémás kiskamasz. Az apukájuk éli az életét, fizeti a kötelező tartásdíjat, és bár sokkal jobban él, de nekünk mégsem ad kicsit sem többet. A volt sógornőméknek sokat segítettem, jóban voltunk, legalábbis ezt vetítették felém, most mégis azt kapom, hogy "szegény exférjem, milyen nehéz neki, hogy gyerektartást kell fizetnie. Milyen nehéz neki időben és anyagilag helytállnia egyszerre". A legjobb "barátnőm" is eltűnt a válásom óta, tőle kb azt kaptam, hogy úgy kell nekem, minek váltam el, ahelyett, hogy elnéztem volna, hogy a férjem megcsal. Merthogy "jó asszony tudja, mikor kell becsukni a szemét és mikor kell kinyitni a száját" Ő is így csinálja...

Szüleim meghaltak, a testvérem becsapott anyagilag évekkel ezelőtt, azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Egyedül vagyok a problémákkal és most érzem úgy, hogy elfogyott minden erőm. Mit lehet csinálni, hogy jussak ki ebből a gödörből?



#feladás #erőtlenség #értelmetlen minden
2022. okt. 9. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A környekeden nincsenek olyan emberek, akikkel barátkozni tudj?

Merre laksz?

2022. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak felületes ismeretségek, "barátságok", de nem olyan jellegűek és mélységűek, hogy panaszkodjak, vagy bármelyikükre is rázúdítsam a nyomoromat. Szégyenleném is. Főleg azok után, hogy akik közel álltak hozzám, azok hagytak pont cserben.
2022. okt. 9. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek utan járó tartásdíj összegét lehet változtatni.
2022. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj hasonló emberekkel barátkozni.

Akár helyi Facebook csopiba beírni h játszóterezésre, sétára keresel bandázni vágyó anyukát x éves körüli gyerekkel.

Még a gyerkőcök játszanak, ti kávéztok, dumáltok.

Ha nagyon nincs ilyen akkor egy pszichológus is meghallgat.

(bár gondolom erre nem igen van keret)

2022. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, hogy ezt írom, de ilyen helyzetben én sem váltam volna el. Úgy veszem ki az irasodbol, hogy ezt inkább te akartad. A gyerekek apja megcsalt, de megbánta, újra akarta kezdeni, csak te nem akartad?
2022. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

5!

Most ez komoly?!


Ha hiszed, ha nem, nem mindenkinek van ahhoz gyomra, hogy eut megbocsássa. Gratulálok, hogy neked ennyire van igenyed, hogy megalázzanak, azt még azt is az asztal alá söpörd, de hidd el, a nők nagy részének nem jön be egy olyan kapcsolat, ahol egy felmosórongynak nézték kb őket.


Én akármennyire szeretem, imádom a férjem. De ha megcsalna, a 2 gyerekkel azonnal fognám a motyómat, azt fel is út le is út. Vagyis inkább neki csomagonál össze a bőröndöt, mert ő volt a szarember.

2022. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó bolond b.nőd volt, nevetséges. Teljesen megértem, hogy kiborultál és nagyon nehéz lehet. Tényleg sajnálom. De helyesen döntöttél jobb lesz neked nélküle. A kezdeti nehézségek elfognak múlni csak tarts ki. Meg kell találnod a mindennapok apró örömeit. Lesz lehetőséged megtalálni azt a személyt aki igazán megérdemel. Hova valósi vagy?
2022. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!