Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szexuális felvilágosításnál...

Szexuális felvilágosításnál feltétlenül bele kell foglalni azt, hogy a pár "szereti egymást"?

Figyelt kérdés

Mindenhol így látom, annak ellenére, hogy váltig állítják, őszintének kell lenni a gyerekkel. Pedig máris itt van egy téves állítás, hiszen a szexualitáshoz nem kell szeretni a másikat, mégis így kezdődik az összes "maszlag". Tényleg jó az, ha egy másik érzelmet az egyszerűsítés kedvéért behelyettesítünk a szerelemmel?

Nem 3 évesek szexuális nevelésére gondolok természetesen...

Mit gondoltok?


2022. okt. 13. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát a szexuális vágy simán kialakulhat szeretet nélkül és ezzel semki baj nincsen.
2022. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Fontosak voltak nekem, ezért(is) szexeltünk. Az is, akit csak másfél óráig ismertem"


Másfél óra alatt aztán "komoly" érzések keletkezhettek benned 😂

2022. okt. 14. 17:44
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy az életem is odaadtam volna értük, hanem hogy jó emberek voltak, szimpatikusak, viccesek, úgy éreztem egy húron pendülünk, és ez gondolom te is tudod, milyen nagyon ritka. Úgy éreztem "összetartozunk", hogy klasszak vagyunk együtt, ezért feküdtem le velük, ezért vágytam arra, hogy szexeljünk(megdugjanak). Persze annyira nem voltak nekem valóak, hogy stabil párkapcsolatot lehessen rájuk építeni, volt mindig pár szépséghiba, függés, megbízhatatlanság, vagy ilyesmi, de azért nem az volt, amit itt a 11es ír, hogy szépen voltak és nem számított milyen emberek. Sőt, sok még szép sem volt, a vonzalom nem feltétlen függ a külsőtől. Ezért zúgnak bele annyian ronda filmes karakterekbe is, pl dr house jó nagyot futott, pedig öreg volt, ráncos, sánta.. és mégis:D
2022. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen! Feltétlenül. Az a normális.
2022. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!