Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legelképesztőbb...

Mi volt a legelképesztőbb utónév, amit valaha hallottál?

Figyelt kérdés
Lehetőleg igaz történeteket várok, ne olyat, mint amit a múltkor egy másik kérdésnél írtak, hogy egy pár éve engedélyezett neve volt a 10 éves gyereknek a buszmegállóban :))
2022. okt. 17. 14:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Múzsa
2022. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is volt egy Gyopi nénim anno az általános iskolámban. :D De én már 30 fölött vagyok, és akkor sem volt már fiatal tanárnő, szóval nem hiszem, hogy ugyanarról lenne szó. De nekem is ő, Gyopárka volt az egyik legfurcsább nevű ember, akit ismertem. Azóta egy ismerősömnek született fia, aki a Torda nevet kapta. Most ő vezeti nálam a fura név listát.
2022. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy itt, vagy a hoxán láttam, Vulkán a gyerek neve.
2022. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Dzsunior" - igy ejtették, nem tudom, hogy írják, én is úgy tudom nincs anyakönyvezve.


Sámson, Sáminak becézték.


Szelim - az idei első újszülött.



Ramiz-kollega gyereke.

2022. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Darinka és Skolasztika

Egyik sem mostanában született 30-40 közötti mindkét nő, úgyhogy már régebben is voltak olyan szülők, akik nagyon egyediek akartak lenni.

2022. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Gara
2022. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem is a Kreszcencia 😂 ot Szintinek beceztek, mondta hogy senki nem tudja elsore megjegyezni a nevet😂

A Zafiran meglepodtem hogy valaki irta, nekem egyik kedvenc lanynevem.🥰

A Gyopar tenyleg borzalmas, mindig az jut eszembe rola hogy az anyja meg Gyoker.

2022. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az Ázsia Expresszben van most Csekka. Még csak nem is hallottam eddig..
2022. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Csekka csak valami felvett név lehet (bár már lehet azóta engedélyezett, ki tudja). Most rákerestem erre a Csekkára, és őt valójában Ildikónak hívják.
2022. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Na most én, a kérdező is írok egyet:

Nalani


Cseh Lászlóék várva várt gyereke 😅

2022. okt. 20. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!