Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik most kisgyereket nevelnek...

Akik most kisgyereket nevelnek, mennyi havi jövedelemből mire futja?

Figyelt kérdés

Hány gyerek van, mekkora az anyagi keretetek, hány éves(ek)?

Gondot jelent számotokra hogy minden meglegyen, vagy sem?

Hogy látjátok a közeljövőt az anyagiak és a nevelés kapcsán?


2022. okt. 25. 00:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
68%
Mi szerintem együtt nem keresünk rosszul. Kb. 600 ezret. Most benne vagyunk egy teljes házfelújításban, ezért kicsit jobban kell figyelnünk hogy osszuk be a pénzt. 2 gyermek van és 1 a pocakban. Egyik gyerek középiskolás, másik ovis. Úgy érzem mindent megkapnak, amire szükségük van. Ha a házunk kész, akkor tudunk több közös programra költeni. Nekem van örökség miatt évente plusz bevételem és ez is sokat segít. A férjem is kap év végén plusz pénzt a munkahelyén. Egyáltalán nem panaszkodunk. Hozzáteszem mi nem vágyunk nagy dolgokra, leginkább minőségi időre a gyerekekkel. Mi a gyerekeinket is arra neveljük, hogy nem a pénzért kapható dolgoktól lesz boldog életük.
2022. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
44%
1 gyerek van, 11 éves. Az utóbbi időben spórolni kellett sok mindenen, hogy amire neki szüksége van meglegyen. Havi bevételünk 970ezer havonta
2022. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
15%
honnan van ekkora bevételetek?
2022. okt. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
69%
2 gyerekünk van, 10 és 2 évesek. 1 millió a havi bevétel. Nem kell spórolni, de nyilván mi is megérezzük a drágulást.
2022. okt. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
89%

5-600e ft a jövedelmünk (attól függ, hogy a férjem éppen mennyi bónuszt, prémiumot kap és, hogy volt e tulóra, én gyeden vagyok)

Minden belefér a hónapban ami kell a családnak, de azért eléggé megéreztük a drágulasokat. Jobban átgondoljuk, hogy mire költünk. Az a szerencse, hogy albérletet nem kell fizetnünk és a rezsink is nagyon alacsony. Két gyerek van (2 éves és 3 hónapos)

2022. okt. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
88%

Egy gyerekünk van, egy úton van éppen. Plusz két macska, meg mi, a férjemmel. Két szintes családi házban élünk pesti agglomeráció kellős közepén. Felújítunk éppen, illetve magán orvoshoz járok terhesgondozásra, ez a kettő viszi most el a leginkább a pénzt.


Havi bevétel mindennel együtt kettőnknek most kb. 700-900 ezer között mozog, mivel én gyed-et kapok és a második pici miatt még egyelőre nem tudtam visszamenni dolgozni (ha most visszamennék, akkor kényelmesen 1 millió fölött lenne a havi átlag bevételük). A háztartási, felújítási és orvosi költségek mellett, úgy, hogy azért odafigyelünk, mit mire költünk, hó végén kb. 200-300 ezer szokott maradni. Néha több, néha kevesebb a felújítás miatt. A gyerekünk nem szenved hiányt semmiben sem, és a második sem fog.

2022. okt. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk 750-800e a havi bevételünk, de ebből lakáshitelt is fizetünk. A nagylányom 9 éves, a kicsi januárban fog megszületni, nyilván nem tudunk ennyi pénzből luxus körülményeket teremteni, de az alapszükségletekre elég.
2022. okt. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
55%

6 éves kislány. Én 250.000Ft nettót kapok, férjem 230.000Ft körül. Plusz mindketten 25.000Ft-ot kapunk Szép kártyára minden hónapban.

A lányunk autista, 50.000Ft minden hónapban a családi és a gyes rá.


És még havonta kettőnknek 20-30.000Ft bónusz is összejön.


Szóval összesen kb 600.000Ft havonta. Vígan elvagyunk belőle. A fizuból csak 180.000Ft-ot veszünk fel havonta,így megtakarításra is jut. A gyereknek fizetős fejlesztésre is,ha épp akad olyan. És rengeteg taxira, mert olyan az időbeosztás, hogy hiába ingyenes a busz, ha nem érnénk oda...


Plusz fizetjük a lakáshitelt, van autó, tankoljuk.

Ha kell hirtelen egy 40-50ezres tétel,nem fogunk rajta gondolkodni,hogy meg tudjuk-e venni.

2022. okt. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
65%

Én már csak gyest kapok mert a kisebb lányom betöltötte a 2 évet.

Nem megyek vissza a munkahelyemre, a családi vállalkozásban maradok mert így tudok itthonról dolgozni. Ez előnyös ha betegek.

Havi durván 1,5-2 millió roszabb hónapban a bevétel. Próbálunk minél többet félretenni mert nagyobb házat szeretnénk mielőtt belevágunk a kistesó projektbe. Egyedül az étel amin nem vagyok hajlandó spórolni.

2022. okt. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk 1.3 M a havi bevételünk, egy gyerek, egy kutya. Igencsak érezzük a drágulást, de mi elsősorban a félretett pénzünk összegét csökkentettük. 7-800-ból élünk meg, igen, sokallom, de egyelőre még nem szükséges meghúzni a nadrágot. Inkább becsülöm, hogy ilyen kivételes helyzetben vagyunk egyelőre.
2022. okt. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!