Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Sokadik házaspár ismerősünk válik el és zömében azok akik amúgy megfelelő szabadidővel rendelkeznek ahhoz is hogy megmentsék a kapcsolatot.Gyerekek hétvégén nagyszülőkkel,ha beteg a gyerek gyakran a nagymama vigyázz rá míg a szülők dolgoznak.

Én épp a múltkor mondtam páromnak tök jó volna legalább havi 1 hétvége mikor tudunk csak úgy együtt kettesben lenni,meg hogy milyen jó xy mert ők szinte minden hétvégén tudnak kettesben időt tölteni mi még évek óta egyszer voltunk 3 napot egyedül.Erre bejelentették hogy válnak.Engem ez nagyon meglep,meg az is hogy általában mindegyiknek ott van az új pár 1-2 hónap alatt.


2022. okt. 29. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mennyire igaz? Nem ertem, hogy mi a kerdes.
2022. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bajban s nehezsegben nagyobb az össze tartas. Nincs idö kifele kacsintgatni, örülünk ha tul elünk es hó vegen is van mit enni. Sokan jó dolgukba mar nincs amit kezdjenek magukkal es akkor krealjak a problemakat :)
2022. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. Azt el felejtettem írni, hogy nekünk sincs segitsegünk. Nagy nehezen teremtettük elöre a penzt sajat lakasra, hogy ne kelljen hitelt fel venni. Most a be butorozas a cel, van egy gyermekünk.
2022. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1

A ti ismerőseitekre is igaz amit leírtam?

2022. okt. 29. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nalunk nem jellemzo, az ismeretsegi korben egyuttvannak azok, ahol van segitseg. Harom olyat tudok, ahol szetmentek, es ott nem volt segitseg, pontosabban a ferfi sem segitett.
2022. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!