Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én gondolom így , vélemén...

Csak én gondolom így , vélemény ? Lent

Figyelt kérdés
Jelenleg, de nagyon régóta úgy gondolom, hogy nagy hiba gyereket vállalni. Manapság 1% , akik együtt maradnak. Megszüli a nő a gyereket magának, elválnak, nevelheti nehéz körülmények között a gyereket, ami ebben az esetben szerintem nagyon nagy teher új életet kezdeni egyedül, magára maradsz vele. A férfi meg éli vígan az életét … mit gondoltok?

2022. okt. 30. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem így működik, ennél többen maradnak együtt és ritka hogy csak a gyerek miatt váljanak,bármilyen stressz faktor okozhatja csak van akinél egy összeköltözésnél vagy adósságnál vagy betegség esetén törik a mécses, nem kell ehhez feltétlen gyerek
2022. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

4 éves koromban anyám lelépett és élte vígan az életét, apám meg nevelhetett egyedül ahogy tudott :) ennek 26 éve. Akkor sem volt ez másképp, csak kevesebb fórumon lehetett róla csacsogni.

Az viszont tény, hogy csupasz popóra nem illendő szülni, valamint annyit kell amennyit az ember egyedül is (vagy megváltozott körülmények mellett is) el bír tartani, nem csak lelépni tud a szülő hanem meghalni is vagy lerokkanni.

2022. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem csak te gondolod így.


Mindenesetre nem értek egyet.


Van persze ilyen is, de azért nem ennyire általános, ahogy írod.

2022. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak te gondolod így.
2022. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok, de ez egy nagy félelmem nőként és azt érzem nem akarok gyereket. Mert sosem lehet tudni, de nem akarnék erre a sorsra jutni… irtó nehéz lehet …..
2022. okt. 30. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne vállalj gyereket, nem muszáj.
2022. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

5 ha megteremted az egzisztenciàdat, akkor nem kell ezen aggòdnod.


Plusz amíg nem akarsz igazàn gyereket, addig mindig lesz kifogàs is..hol ez..hol az.


Egyèbkènt a 3. gyerekünket vàrjuk..


15 ève vagyunk pàr, a legnagyobb gyerek 4 èves.. nem kapkodtuk el..

Nem hiszem, hogy ezek utàn menne el az eszünk, ha mègis, akkor sem m

yomorognànk

2022. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem váltunk el sem az első ,sem a második gyerek születése után.

Lassan 13 éve vagyunk együtt.

2 éve volt az esküvőnk. Tehát nem ,hogy nem tette tönkre ,de mèg jobban össze fonódott az életünk.


Gondolkodunk azon hogy legyen e harmadik gyerkőc is.☺️

2022. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Az én szüleim 4 éve elvaltak. Én akkor mar reg nem laktam otthon, a nagyobb ocsem mamanal volt suli miatt, a kisebbik volt egyedul otthon anyaekkal. De nem.miattunk valtak el, hanem mert anyam megbolondult 21 ev utan ujra elkezdett dolgozni es ott talalt mast, a gyereket ott hagyta az anyjanal o meg koltozott az uj pasihoz.. had ne mondjam mi a velemenyem rola..
2022. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem kell túldramatizálni. Sokan válnak, de nem a 99%.

Amúgy engem nem érdekel, hogy mások mennyien válnak. A saját kapcsolatomat, férjemet én ismerem. Mivel én ezt elég biztosnak látom, ezért nem riasztanak el a magas válási arányok.

De az igaz, hogy anyagilag úgy érdemes belevágni, ha nem lenne probléma ha az egyik fél egyedül marad. Nem is kell feltétlen válásra gondolni, de betegség, haláleset, bármi közbejöhet sajnos.

2022. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!