Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a vélemények/tapasztalatok...

Mik a vélemények/tapasztalatok a Margit kórház szülészetről? Gondolok itt a szülésznökre, nővérekre és, hogy a szülés milyen élmény volt azoknak, akik ott szültek. Teljesen tapasztalatlan vagyok ebben a témàban, türelmesek és segítőkészek?

Figyelt kérdés
Február végén fogok szülni Dr.Magyar Attilánál. Magándrendelésre járok terhesgondozásra szóval nem tudom, a kórhàzban mire szàmíthatok. A margit-szuleszet.hu-n van lista, hogy mit kell vinni, ez szorul e kiegészítésre?

#szülés #szülészet #Margit kórhàz
2018. nov. 22. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy facebook csoport Margit kórházban szültem/szülök ott minden kérdésedre választ kapsz.
2018. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Tavaly júliusban szültem ott, nagyon rendesek voltak, nem volt senki bunkó. Mindent megmutatnak amit szeretnél.
2019. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!