Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már nem azért, de egy babaváró...

Már nem azért, de egy babaváró bulinak mi a fene értelme van?

Figyelt kérdés
Nem ilyen gender revealos (bár én olyat se tartanék) hanem amikor a leendő anya összeül a barátosnékkel. Azonkívűl, hogy ez divat és jó kibszni facera a kepeket mi értelme? Mert nem hiszem, hogy a nagyhasú Juliska hatalmasat bulizna terhesen.
2022. okt. 31. 17:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak szimplán az összejövetel az értelme. Miért, a lánybúcsúnak mi értelme?
2022. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Hát az ember tisztában van vele, hogy gyerekkel nem lesz annyi ideje, szülés után meg pláne nem fog tudni nagyon szabadulni az első időszakban..így Jucuska még egyszer összeül a barátnőivel, amíg még tud és jól érzik magukat.
2022. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
De terhesen annyira jól nem érezheti magát, mint egy lánybúcsún, ahol speciel van értelme, mert kirúghatsz a hámból. De terhesen sem extrém program, sem kemikália-jó esetben.
2022. okt. 31. 17:51
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak piával érezheti jól magát az ember
2022. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, sajnállak hogy neked csak a pia jelenti a szórakozást.


Nálunk jól éreztük magunkat, vicces feladatokat kellett csinálnom, ettünk, ittunk alkoholmentes koktélokat, nosztalgiáztunk, házhoz hívtunk masszőrt, fodrászt, pedikűröst kozmetikust és szépültünk.


Egy egész nap szólt a kényeztetésről, és hidd el, a pici születése utáni első időkben sokszor ennek a napnak az emléke éltetett.

2022. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
És akkor ne is talàlkozzon mégegyszer a barátaival mert nem rúghat be? Amúgy nagyon sokan tudnak bulizni ital nèlkül…ez már csak azért is hasznos tulajdonság mert utána sem lehet majd, ha pl szoptat.
2022. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Csak akkor nem értem a babaváró BULI elnevezést. Én pl a leánybúcsúmon leittam magam, mint az állat, délután meg csúszdaparkban voltunk.

De akkor ez inkább babaváró összeülés, vagy délután.

2022. okt. 31. 17:57
 8/40 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyanolyan jól érzem magam így 38 hetes terhesen is, mint azelőtt. Egyedül a hanyatfekvés, ami nem megy, minden mást ugyanúgy csinálok. Piálni előtte sem piáltunk az összejöveteleken. Fura baráti társaságod lehet
2022. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nincs fura.

Egyébként nekem az fura, hogy előre ünnepelve van a baba, meg ajándékokat vesznek neki. Na én ilyet babonából sem tennék. Pl születésnapra sem köszöntök senkit előre.

Értem én, hogy nem piáltatok, ezért volt az összejövetel és nem buli. Számomra maga ez elnevezés vicces. Baba-BULI.

2022. okt. 31. 18:01
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Akkor egy gyereknek se legyen születésnapi bulija hiszen nem ihat alkoholt? Te sose fogsz tartani a tiédnek csak ha már 18 éves lesz?
2022. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!