Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen tényleg létezik? Most...

Ilyen tényleg létezik? Most akkor kinek higyjek?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy terhes vagyok. A babát nem fogom megtartani, de most nem ez a lényeg. Tegnap voltam a nőgyógyásznál, aki ráadásul magán, fizettem a vizsgálatért. Megállapította hüvelyi ultrahanggal, hogy szépen fejlődik a magzat, és hogy már van szívhang is, aminek igazából örültem, mert volt időpontom a családvédelmi szolgálathoz is.


Ezután jött a fekete leves. Nőgyógyász után időpontom volt a kórházba is szintén ultrahangra, ne kérdezzétek, hogy miért kell külön járni, én sem értettem a dolgot. A kórházban ezen a részlegen csak és kizárólag nőgyógyászati ultrahang és NST van. Ott viszont azt állapították meg, hogy a magzat nem fejlődött a múlt héthez képest, és szívhang sincs. Mondtam is a szonográfusnak, hogy pont előtte voltam nőgyógyásznál, ahol teljesen mást állított a doki. Csak néztek rám meglepődve, majd áthívták a részleg orvosát is, aki ugyancsak megerősítette, hogy elhalt a terhesség, ráírták a papíromra, hogy missed ab és azt mondták, hogy keressem fel a nőgyógyászomat. Nagyon megdöbbentem, hogy ilyen egyáltalán létezik, nyilván ha nem velem történik el sem hiszem.

Reggel óta folyamatosan barnázok.


2022. nov. 3. 19:30
 1/10 babyboom567 ***** válasza:
90%

Egyik pillanatról a másikra is elhalhat a terhesség.És igazából nem tökmindegy, ha úgyis abortuszt akartál?


Különben van ilyen,ismerősöm 20hét fölötti volt lombik ikrekkel,mikor mondták neki az egyik helyen, hogy sajnos a babák meghaltak,meg kell szüleszteni.Ők elmentek egy másik dokihoz,és éltek a babák.Az egyik baba később meg is született egészsgesen ,a másik tényleg meghalt több hét múlva valami teljesen más probléma miatt.

2022. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ mennyi idő telt el a két vizsgálat között,lehet akkor még élt pár nap múlva viszont már nem.
2022. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Lehet csak meg akarták spórolni neked az abortusz árát.
2022. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmi különös nincs benne, ha a 12. hétig elmegy egy magzat. Nagyon gyakori ez, nem hihetetlen dolog.

Előző nap még valószínűleg nem volt gond, másnap már igen. A mérés még hagyján, más gép, más orvos, ez mind változtat az eredményen, de a szívhang nem ilyen. Ha nincs, akkor nincs.

2022. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A két vizsgálat között körülbelül 1 óra telt el, ezért is voltam nagyon meglepődve.
2022. nov. 3. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaaa


Most neked ez “szeerncse”.. de azért egy várt terhességnél elég durva.

2022. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van. Barnázással mentem az ügyeletre 7 hetesen. A baba épp volt, volt szívhang.

Kaptam progit, de mint tudjuk ez csak annak segít akinek progi hiánya van.

Mivel másnapra volt időpontom a saját dokimhoz (a terhesség megállapításra) így elmentem. Azt mondta h nincs szívhang es valószínűleg vérzéssel távozni is fog. Így is lett. 2 nap barnázás után, borzasztó vérzés és görcsök mellett ment el 😥


Számodra ez valóban pozitívan ér így véget. Bár a műtét nem. is biztos h kelleni fog. Ha most barnázol, lehet ebből még vérzés, amivel magától kitisztul

2022. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
*higgyek...
2022. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1 óra? Azért ilyet sem hallottam még.. Elmennek egy harmadik dokihoz amúgy.

Igy neked úgymond "szerencsés" a vége, de azért tényleg hihetetlen.

2022. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit olyan mintha a gyerek vette volna az adást és a maga módján távozott a világból.
2022. nov. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!