Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes szülők, milyen...

Többgyerekes szülők, milyen autótok van?

Figyelt kérdés
Milyen márka/típus, mikori évjárat, hány évesen vettétek, összefüggésben állt-e valamelyik gyerek érkezésével, mikor tervezitek lecserélni, vagy úja autót venni legközelebb?

2022. nov. 10. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem Bmw x3 (2008 as) van A fiat Seicentotmat cseréltem le, akkor már megvolt a lányunk (mindig is "terepjárót" akartam) 10éves autó volt mikor vettem.

A férjemnek egy Fors S-max van. 2018as évjárat. Mikor kiderült h ikreket várok akkor cseréltük le az opel zafiránkat Ez 7 személyes, így a nagyik is tudnak jönni kirándulni, és a kutyabox is befér.

Egyenlőre nem tervezünk cserét.

Én szeretnék majd cserélni, de most nem engedhetjük meg magunknak.

2022. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Toyota avensis kombi
2022. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Citroen grand picasso, 7 személyes. 4 gyerekhez kisebb autót nem tudtunk venni. Használtan vettük és nem akartunk drága autót. Most házfelújításra kell a pénz, mostanában nem tudjuk lecserélni.
2022. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ford Galaxy.


3 gyerek van, muszáj. Ugyan a 2 nagynak már nem kell ülés, de a kicsinek igen és az nagy helyet foglal. Arról nem beszélve hogy ha el kell vinnünk valakit stb..

Én nagyon szeretem, nem vennék másikat. Az egyetlen típusú autó, ahol nem kell kivenni a pótüléseket! (7 személyes)

2022. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!