Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros vezetéstehnikai...

Motoros vezetéstehnikai tréning? nem ismerem egyiket sem. Aki járt már ilyenen jó lenne egy kis tapasztalat megosztás.

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 13:08
 1/2 b1812567 ***** válasza:

Ezen a csatornán jó pár ilyenről találsz beszámolót:

https://www.youtube.com/c/MotorosVandor/videos


De nagyjából mindegy, melyik (komolyabb) céget választod. Mindenhol hasznos tudást kapsz.

De nem átjárhatók, szóval érdemes ugyanannál továbblépegetni, a komolyabb szintek felé.

Persze csinálhatod, hogy végigpróbálgatod mindet alap szinten, de kinek van arra ideje. :)

2022. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a család a Honda Safety-re esküszik. Az ő bevezető tréningjükön ültem először életemben motoron, ott csináltam a jogsit is, voltam 1-es szinten és tereptréningen is. Nekem nagyon tetszett akár a rutinpályán gyakorláskor is, hogy szinte kiszámíthatatlanul mindig más az instruktor, mindegyik profi, de más stílusban magyaráz, tanít, így több szemszögből közelítik meg a helyes technikát. Na meg mindig adnak motort, a sajátoddal nem mehetsz a pályára, én személy szerint nem is akarnék a sajátommal csúszni-borulni, amikor a képességeim határait feszegetem.
2022. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!