Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valahol lehet még venni retró...

Valahol lehet még venni retró gyerekruhákat?

Figyelt kérdés

Nem a márkára gondolok, és keresés közben mindig azt dobja fel, vitage címszóval pedig nem sokra megyek.

Színes, vidám "régi stílusú" gyerekruhákat szeretnék venni!

Turkálókban állandó vendég vagyok,nem sok sikerrel.

Tudnátok tippet adni esetleges lelőhelyre?



#ruha #retró #Vitage ruházat #Retrócuccok
2022. nov. 22. 12:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha van valami képed, akkor gyerekruhás csoportokban, marketplacen fel lehet tenni, "keresem" címszóval.
2022. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
Minek? Rettenetesek voltak
2022. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2, köszi a véleményed, de akkor elmondom a sajátom is.

Nekem sokkal jobban tetszenek azok a darabok, amik mintásabbak, derűsebbek.

Lányom van, van neki 3-4 ilyen ruhadarajba, imádja, és én is ahogy tündököl benne.

Én a mai "diznidizájntól" vagyok ki, mert mindenen rajta van szinte.

Nyilván a kötött szúrós francos sapkákat nem kívánom rá adni, csak a mutatósabb, kényelmesebb dolgokat.

Én ilyet keresek, más anyuka is megválogatja ,mit adjon rá, (van hogy nem a komfortot nézve,hanem a divatot) én pedig szeretnék pár ilyen darabot,ennyi. :)

2022. nov. 22. 13:24
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értelek, én csak színes ruhát veszek a fiamnak és egyik se Disneys. Lidl, aldi, hm, Tesco ff részről. Van amelyik csak színes, van pöttyös/csíkos, vagy autós, dínós, állatos, egyéb kis figurás, de Disneys nincs neki, mert azok drágák meg nem is tetszenek. Szóval hacsak nem a konkrét szabásban keresel valami retro darabot, színes ruhát bőven lehet találni (mintával meg anélkül is).
2022. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mintasat lehet kapni mindenhol. Én nem is vettem eddig disney-t pedig 5 éves a lányom. A régi darabok sokszor nagyon rossz anyagból vannak, vagy a sok mosastol sprődek.
2022. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz ezalatt, mekkora gyerekre?
2022. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnak csak mintás vidám ruhái voltak vannak pöttyös,csíkos virágos,meg egyszinü világos

Úgy hogy böven vannak aranyos vidám ruhák .

2022. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam(de olyan sok féle van... ) ez éppen a kedvenc pulcsija, csak már 2 méterrel kinőtte 😅

Csíkos,pöttyös nekünk is van, mégsem olyan a hangulata mint pl ennek.


6; 3éves, vagy nagyobb

2022. nov. 22. 16:48
 9/29 anonim ***** válasza:
29%
Ki fogják nevetni az oviban, nem baj?
2022. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%

ilyet nem adnėk rå ,soha nem akkarnėk igy kinevetettni magam és lesajnálo pillantás sem akkarnék se az oviba se a suliba hogy egy normålis ruhát nem tudok venni annak a gyereknek ismertem egy kislányt akit ezer ėves ruhákba öltöztetek mindig vagy 1 mėretel kisebbe ,soha nem járt csinosan .se szép ruhákba ,és itt nem dråga ruhákra kell gondolni hanem olcso de csinos ruhákra kik,pepco vagy turik facebook csoportokba is lehet venni .


te magad is ilyenekbe jársz dolgozni ?

2022. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!