Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valahol lehet még venni retró...

Valahol lehet még venni retró gyerekruhákat?

Figyelt kérdés

Nem a márkára gondolok, és keresés közben mindig azt dobja fel, vitage címszóval pedig nem sokra megyek.

Színes, vidám "régi stílusú" gyerekruhákat szeretnék venni!

Turkálókban állandó vendég vagyok,nem sok sikerrel.

Tudnátok tippet adni esetleges lelőhelyre?



#ruha #retró #Vitage ruházat #Retrócuccok
2022. nov. 22. 12:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
20as, Szerintem az emberek többsége furán nézne a 90es évek lila/zöld öltönyeire,vagy a suhogós mackókra is. Ez nem sekélyesség.
2022. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

19-20; köszönöm! A boltba nem maradnak ott az ilyesmi darabok,ha észreveszem! :)


21, nem öltönyt keresek, de a sárga-piros-kék-lila susogó ( nálunk így mondják) kabátot, nadrágot is szívesen felvenném magam is. Egyszínűből már van néhány 😆

10-20 év és lesznek még ezek kínálaton , mint a harangszárú gatyák is,úgy érzem.

2022. nov. 23. 12:19
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Amit én be linkeltem 50-60-70 évek divatja azokat én a saját lányomra is rá adnám míg amit te pulovert lefotoztál az számomra max játszora sárba ugráláshoz jó.


És direkt megnéztem de nem találtam még hasonlót sem netten 50-80 évek közt .

2022. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22 tudom h nem öltönyt keresel, az csak egy példa volt, hogy a felnőtteket is kinevetnék ódivatú ruhában..
2022. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23 mert a 90es éveket keresi.
2022. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Beléptem tematikus csoportokba facen ( hogy eddig erre nem gondoltam, köszi 19!)

Köszönöm a segítséget, aki úgy állt hozzá a kérdéshez

Aki pedig védte (volna, de inkább támadta) a leánykám "érdekeit", annak sok-sok fényt kívánok a sötét, frusztrált életébe. 🫂

2022. nov. 23. 23:19
 27/29 anonim ***** válasza:
ha rám gondolsz akkor neked is ugyan azt kivånom.👋
2022. nov. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Majd a kislányod lesz frusztrált, ha a sok újgazdag gyerek elkezdi csúfolni. De hajrá!
2022. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Boden és Polarn o Pyret márkákat nézd meg, vannak szép színes és modern holmijaik, a minőségük pedig szuper.

Van vintage turkáló a Károly körúton, de nem tudom, vannak-e gyerekruháik.

Amúgy kezd visszajönni ez a stílus szerintem.

2022. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!