Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valahol lehet még venni retró...

Valahol lehet még venni retró gyerekruhákat?

Figyelt kérdés

Nem a márkára gondolok, és keresés közben mindig azt dobja fel, vitage címszóval pedig nem sokra megyek.

Színes, vidám "régi stílusú" gyerekruhákat szeretnék venni!

Turkálókban állandó vendég vagyok,nem sok sikerrel.

Tudnátok tippet adni esetleges lelőhelyre?



#ruha #retró #Vitage ruházat #Retrócuccok
2022. nov. 22. 12:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem leharcolt géprongyokat vennék a pénzemen, de szép elképzeléseid vannak a kérdésemről. Egy bolyhos pulcsi láttán ilyen fogalmazódik meg benned?


Inkább azt sajnálom jobban, aki szép ruhákba,már óvodában kinevet ilyen miatt valakit. Annak csak a ruhája lesz szép, a lelke soha. :)

Na meg pacsi anyukának a példaértékű neveltetésért.


Nem spórolni vágyok hanem egy stílust keresek ami tetszik nekünk, köszönöm a sok "aggodalmat". :D

2022. nov. 22. 23:19
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

Én sokka retróbbra gondoltam a kérdésed alapján.


Szerintem szép nem elhirdott àllapotban ( mont egy kedvenc pulcsi🫢) noncs ezzel gond.


Mégis miért nevetnék ki?


Jah… mert îgy nevelitek őket?



Nekem a lányom képes jelmezbe menni egy sima napon.( halloween tüllszoknya, pöttyös Minnie ruha)

Hagyom neki, soha senki nem nevette ki..

Óvónő jegyezte meg, hogy nem semmi a csaj, tudja és akarja ezeket viselni..

2022. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem nevetik ki se szülök se a gyerekek de rád néznek a lányodra és rád és sajnálni kezdik a lányodat gondolatban de minden anyuka sajnálta kislányt az óvonők szóltak anyukának hogy kislány járjon normális méretének megfelelő ruhába.
2022. nov. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
24%

Nem válaszoltál te is így jársz ilyen ezer éves ruhákban dolgozni .

Vagy magadnak veszel normálisat ?

2022. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

[link]


50 évek gyerekdivatja ezek normálisan néznek ki .



[link]

2022. nov. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

14; Én is azt veszek fel amit szeretek és tetszik.

Ruházati boltokban sajnos jóideje nem találok már ilyet, turis ruháim vannak, nem tudom hány évesek :)

Nem szégyenlem,mert 100x minőségibb,márkás ,mutatósabb darabok vannak a bolti ár nevetséges töredékéért, mint a pepco, f&f és társai boltokban manapság.

Az ízlés sosem lehet vita téma,mindenkinek más,de legjobb ha maga választja az ember.


15; 50-90ig minden stílusból vannak nagyon szép kialakítású ruhák ,de ugye minél messzebbre nyúlik, annál esélytelenebb találni, kivéve ha visszajön divatba az a retró szál :)


13; oh, szegény gyerek , csupa színbe van öltözve,nem a nemének 'megfelelő' színekbe, biztos verik is otthon :(

Más rosszalló példáját ne vetítsd rám, nem lyukas hippi haspólót keresek még mindig.🙄

2022. nov. 23. 08:32
 17/29 A kérdező kommentje:

[link]


A mostani , szép,divatos,csinos kínálat mellett, ezek kedvesek, nem tudom máshogy megfogalmazni, tetszik és kész

Kinek nem inge, nem veszi magára.


Nem kell szétszedni meg ítélkezni egy normális kérdés miatt.

2022. nov. 23. 08:56
 18/29 anonim ***** válasza:
Pedig ez az overál is szörnyű! Nyugodtan öltöztesd ilyenbe, de ne lepődj meg a lesajnáló pillantásokon. Ennyi!
2022. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Retro / vintage ruha csoportokban facen rá tudsz kérdezni, esetleg baba mama csoportokban. Ez olyan 90-es éves, 2000-es évek legeleje stílus.

Nem lesz könnyű de tuti vannak akik, főleg nagyobb házakban tartogatják ezeket, legalább pár darabot. Viszont a minőségük sokszor tényleg csapnovaló volt, na meg egy nagyobb gyerek epeve le tudja ortizálni a ruhát, és készülj majd hogy az erős szekrényszaggal majd kezdeni kell valamit.

2022. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem látok semmi drámait a kérdező által mutatott ruhákban. Szerintem aki kötekedik, annak vagy nincs gyereke, vagy olyan sekélyes, hogy az öltözködésben leli egyetlen örömét, mert ebben a pulcsiban/overalban nem lenne kirívó egy gyerek sem.

Amúgy továbbra is mondom, hogy keresni kell mert lehet kapni színes ruhákat, ez nem igaz, hogy ma már csak dizájner ruha meg jegvarázsos van. A fiamon jelenleg is egy piros póló van, medvével, ez hm, meg egy zöld kék melegítő nadrág, ez meg talán Lidlből van.


Alternatív opció, hogy veszel olyan anyagot, ami tetszik és te varrod meg, bár az picit macerás.

2022. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!