Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik azzal érvelnek, hogy a...

Akik azzal érvelnek, hogy a meglévő gyerek(ei) miatt vetetnék el beteg, pl.down-kóros gyereküket, esetleg meg is tették, első gyerek esetén megtartották volna, vagy ez csak egy plusz érv?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 19:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
23%

39, igen engem is el kellett volna

Ha a depresszió kimutatható lenne magzat korban azokat el kell vetetni

2022. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
46%

Elkeserítő h a depressziótok szerintetek egy csoportba tartozik egy Downos beteg életével, problémáival.

Az ilyennek tényleg jobb lenne a Tajgetosz

2022. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
72%

40 az államtól annyi várnék, hogy segítsen a fejlesztésben, a napközbeni ellátás ne megörzés legyen, hogy dolgozhasson az is akinek beteg gyereke van. Ha a munkám elveszik, nem lehet eltartani, fejleszteni, ez nem 2 fillér a mai világban.

És nem csak az államtól, de dolgozom 17 éves korom óta vontak elég adót, tbt hogy valamit vissza is adjanak, nem kéne mindent a saját zsebükbe pakolni.

2022. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
96%

Ezért volt az a lehetőséged h ne tartsd meg.

Ne haragudj de nem tudlak sajnálni. Tudtad h az ellátás car, tudtad h csak magatokra számíthattok. Volt lehetőséged h válassz.

Akinek autista a gyereke pont ugyan ilyen rosszak a körülményei (oktatás, meló, stb szempontból) csak ők nem választhattak. Őket hidegzuhanyként érte a dolog. Őket megértem hogy felháborodnak azon h semmi támogatást nem kapnak. De Te tudatában voltál annak hogy a gyerek milyen fejlesztésekre stb fog szorulni. Lett volna lehetőséged azt mondani hogy "én ezt nem tudom csinálni, se anyagilag se lelkileg"

De nem. Mártírkodtál! Akkor tessék!

2022. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
31%

43 vagyok nem tartottam meg. De nem mindenkinek van választása, fiatalok is szülnek beteg babát, vagy olyan is van hogy nem mutatja semilyen teszt, vagy akár egy baleset miatt lesz sérült.

A nagy fiamnak csak beszédértési gondja volt, kóddal mindennel, de vagy hordtam tőlünk messze államiba, így nem tudtam volna dolgozni, vagy amit kerestem fizettem a közeli magánba,mert az önkormányzat elhajtott, hogy itt nincsenek fejlesztésre szoruló gyerekek, pedig a fizetősbe jártunk többen a faluból, nekik csak oktatási szerződést kellett volna írni és fizetni utánunk, ha csak a felét az is több mint a semmi.

2022. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Na jó! Olvasd el kérlek az alap kérdést. Majd a hozzászólásokat.

Teljesen más az hogy ha nem ismerik fel, nem tudják előre hogy fogyatékos, sérült stb lesz, meg az is h ennek tudatában tartja meg valaki, azután pedig sopánkodik

2022. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!