Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjetek, párotok tudja hogy...

Férjetek, párotok tudja hogy melyik a gyerek pizsomája, melyik az a ruha ami otthoni és melyik az utcai?

Figyelt kérdés
Az én páromnak közel 6 éve nem sikerül megjegyeznie, képes állni a gyerek ruhásszekrénye előtt percekig és nem tudja mit adjon rá, én pedig már fel is cimkéztem a polcok oldalát mi az amibe mehet oviba, utcára, városba. Melyik az itthoni játszós és mibe alszik. De így is reménytelen.
2022. nov. 23. 20:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudja. Roppant idegesítő. 4 éve nem tudta megjegyezni. Egyébként minden mást megjegyez megcsinál,szóval már elengedtem. Inkább megcsinálom én...
2022. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudja az enyém sem :D Nem értem, hogy nem lehet megjegyezni.


Születése óta (1, 5 éve) ő fürdeti, ergo pizsamát is kivesz, ha nincs odakészítve, de pont most kérdezte meg, hogy nincs olyan bodyja, ami nem rövid ujjú? Pedig nyilván látta már, hogy van. Az se tűnt még fel neki, hogy a hosszú és rövid bodyk külön vannak pakolva. És igen, képes itthonra a legjobb ruháit adni rá, pedig elmondtam, hogy legalább azok maradjanak már tiszták, mert az itthonit lestrapálja a gyerek :D

2022. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
80%

A pizsamát tudja.

Az itthoni meg elmenős ruha kérdés annyira nem érdekli.

De szerencséjére a kislányom kicsi kora óta egyedül öltözik, így ezzel nem igen van dolga

2022. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer az oviból elhozta haza pizsiben, nem vette észre. Itthon ritkán vesz elő a férjem ruhát. Külön fiókba raktam az itthoni ruhákat és azt általában megtalálja. Amúgy mindig én készítem elő az elmenős ruhát.
2022. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

Itthoni- elmenôs annyira nem…de rànèz ès làtjs, hogy elmehet-e boltba vagy foglalkozàsra abban

Gyerek is szól, a nagyobb inkàbb

4,5 èves


Pizsi meg egyèrtelmû


A 2 gyerek ruhàjàtkeveri néha, ha nem szekrènybôl veszi ki

2022. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%
2x mondzam el vigyen be +ba kardigánt, másodjára meg is mutattam hol van, melyike, mind 2x bevitt még 1 kabátot.
2022. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
Enyémnek 10-szer kell elmondani, mi hogy van itthon és akkor talán lehet reménykedni, hogy valamit felfogott belőle.
2022. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ne is várd (tisztelt a kivételnek), de szerintem az agyuk nem erre van kódolva, ahogy a nők többsege (legalabb is rám biztos igaz) pl: ha autókról beszél kikapcsol az agyam. Ilyenkor ne legyél mérges, meg ezen ne idegesitsd magad. Gondolj bele, hogy neked mik nem mennem, ami viszont neki igen. Egy kapcsolatba kiegészitotek egymást. Cimkezés jó ötlet, de nálunk azzal is problema van, nagyobb fiú, hogy a gatyát/zoknit/felsőt összekeveri, és kinyújtja. Külön van szedve a ruhájuk, de van amikor csak a száritón meglát valamit lekapja es kész. Szoval nemcsak a gyerek, hanem a sajat ruha is problémás neha. Nyilvan szolok neki, meg elmondom, hogy figyeljen jobban, de ennyi. En nőként értem, hogy nem tudja megjegyezni, mert én meg mást nem. Ez van..nem érdekli őket ennyire.
2022. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
34%
Pizsama van, pizsoma nincs.
2022. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából tudja, vannak mellényúlásai néha, de alapvetően mindig kulturáltan öltözteti fel a kislányainkat alkalomhoz illő ruhába és még arra is figyel hogy összeillő darabokat válasszon nekik. Sőt, sokszor ő figyelmeztet, hogy venni kellene nekik ezt azt, mert látja hogy megfogyatkozott valami és ha ő jár arra éppen, akkor be is ugrik a boltba gyerekruhát vásárolni. Látszik rajta, hogy egyedülálló anya + nagymama nevelte és lánytesója van :D
2022. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!