Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen financiális háttérrel...

Milyen financiális háttérrel vágtatok bele a gyerekvállalásba? Mi volt a cél ami nélkül nem vállaltatok volna gyereket? Mennyivel esett vissza a jövedelmetek az első két évben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Aki szerint 1 év munkaviszony elég, az mit gondol, mennyit fog érni a munkaerőpiacon egy gyerekkel és 1!!! év ledolgozott idővel?
2022. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon hasznosak.


Már eljutottunk az ingatlanig, igaz hitellel, de csak 62e Ft a törlesztőnk, önerőből fel is újítottuk, jó helyen van, BP-agglomerációban.


5 éve dolgozom ugyanazon a helyen, jól is keresek (480 nettó), párom kicsit kevesebbet, nem is lenne gond, biztosan várnának vissza, de valahogy annyira beteg most a világ, hogy nem merünk belevágni, pedig már 32 vagyok.


Ugyanakkor kezdem azt gondolni, hogy ez az érzés sosem fog elmúlni, bármennyire is jól alakulnak a dolgok, és félek, hogy kicsúszunk az időből.. Úgyhogy kicsit megnyugtatnak ezek a kommentek.


Bár nem élünk nagy lábon, de a felújítás nagyon zsebbenyúlós volt, így sosem magunkra költöttük a maradékot, hanem a házra, de ennek most kezd vége lenni, mert készen vagyunk, vagy elfogytak a fontos munkálatok, minden más várhat.

2022. nov. 25. 08:27
 13/15 anonim ***** válasza:

"valahogy annyira beteg most a világ"

Az, de mondd el, mikor volt jobb.

2022. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, pont mi is itt tartottunk 32 évesen ahol Ti. Mi elkezdük a próbalkozast. 6 év volt mire összejött a baba. Vágjatok bele ha úgy érzitek, nem biztos hogy elsőre össze fog jönni.
2022. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%
11-es, olyan tapasztalatom volt diákmunkával, hogy 1,5 év után heti szinten 7-8 megkeresést kaptam mindenféle állásajánlattal. Végül az a cég vett fel teljes munkaidőben, ahol diákmunkán voltam, így még pár évet lehúztam ott a baba előtt. De 1 év szakmai tapasztalattal is lehet jó állást találni, csak az legalább jó helyen legyen meg. Bár én előtte is voltam jó pár helyen ugyanígy diákmunkán, nem ez volt az első, de a mostani munkám szempontjából egyáltalán nem volt releváns egyik sem, maximum annyi látszott belőlük az önéletrajzomban, hogy nem csak meresztettem a seggem egyetem mellett. A legtöbben meg amúgy is a régi helyükre mennek vissza, aztán még dolgozhat ott pár évet, mire váltana egyáltalán.
2022. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!