Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy neveztétek el a fiatokat,...

Hogy neveztétek el a fiatokat, fiaitokat? Miért esett erre a névre a választásotok?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Marcell. Tetszett a férjemnek és nekem is ez a név. Lehet becézni.
2022. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szintén Marcell 😀

Az egyetlen nev volt ami mindkettőnknek tetszett

2022. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Bendegúz Bence

Férjem a 2.randinkon kijelentette, hogy 2 gyereket szeretne tőlem. 1 fiút és 1 lányt. A fiúnak legyen Bendegúz a neve, hogy olyan rosszgyerek legyen mint a filmben.

En még csak azt sem tudtam akarok-e rőle valamit akkor 😅


2 évre rá terhes lettem. Férjem első perctől Bendegúznak hívta, pedig azt sem tudtuk fiú-e. Nekem nem tetszett a név.

Aztan a rokonok is elkezdték így hívni. Mire szüléshez értünk, más nevet mar nem tudtam volna elképzelni neki.


Masodik névként a Bencét kapta. Egy nagyon jó barátom emlékére. Nála belevalóbb embert nem ismertem.

2022. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Márton - Marci

Domonkos - Domi


Szeretem a karakán, erős férfias neveket, amiket lehet becézni cukin míg picike a gyerek. A férjem is egyetértett ebben.

2022. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bálint, mert ez tetszett.
2022. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Benjamin, mert mindkettőnknek ez tetszett leginkább.
2022. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Leó.

Semmi ötletünk nem volt fiúnévre, és a férjem egy nap azt mondta, ne röhögjem ki, de megálmodta. Nekem meg megtetszett.

2022. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Marcell.


Lány névből sok szerepel(t) a listán, de fiú egy sem tetszett. Marcell amolyan határeset volt mindkettőnknek, illik a fiúnknak.


Viszont, iszonyú felkapott név, kb. mint annó a Mária meg az Erzsébet.

Most kiscsoportos, 3 Marci van a csoportban, januártól lesz még egy.

Ez annyira nem tetszik, de hát istenem…


Reménykedünk, hogy a pocaklakónk kislány lesz:)

2022. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!