Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy nehezen az Amirára esett...

Nagy nehezen az Amirára esett választásom! Vélemények kinek mi ugrik be először?

Figyelt kérdés
Nehezen találgatok nevet a sok elcsépelt Hanna és társai között ezért is tetszett meg ez a név mert viszonylag ritka és különleges!
2018. márc. 21. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az elcsépelt kategóriába esik.
2018. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez Mira, ami elé tettek egy A betűt.. Emiatt nekem nagyon erőltetett név.
2018. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

A játszótérről a cigány kislány jut róla eszembe egyből...

Amúgy tényleg erőltetett

2018. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem is annyira gyakori, mint a Hanna, Mia, Emma és társai, de azért kezdik felkapni.


Amúgy nekem nem tetszik, nagyon idegesítő és idegen hangzása van, nem tudom, hogy miért, mert amúgy egy teljesen normális név.


De, ha neked tetszik, akkor nem mindegy, hogy kinek mi jut róla eszébe? Ha bármilyen más nevet írtál volna ki, akkor is lennének, akiknek pozitív és negatív élményük van vele.

2018. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az az elcsépelt, amikor mindenféle magyartalan szappanopera nevet adnak a gyerekeknek. Nekem is a kisebbség jut róla eszembe.
2018. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

majdnem ugyan olyan gyakori mint a Hanna, főleg a kisebbség körében divatos nagyon.


Hanna, Jázmin, Anna, Dóra, Amina, Amira, Mira, Kiara, Lia, Lea, Sára,Réka-az ovink lánypopulációjának 40%-át ezek a nevek teszik ki.

2018. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ritkasaga miatt akarod ezt adni, akkor ajanlom figyelmedbe a 100 leggyakoribb keresztnev listajat, 27. volt a Mira es 39. az Amira 2016-ban. Elotte levo evben is ekorul volt, szoval sokan adjak.
2018. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Durván 20 éve ismertem egy kislányt ezzel a névvel. Félvér volt, akkor senki mást nem hívtak így a környezetemben, különlegesnek számított.

Ma már kicsit sem különleges, ugyanolyan gyakori, mint amiket felsoroltak.

Nem mondom, hogy csúnya, de semmi extra.

2018. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Felenk a fiatalon szulo ciganylanyok kedvence.

Egyaltalan nem ritka es kulonleges.

2018. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az számít hogy neked tetszik-e

Csecsemő otthonban dolgozom, jelenleg 4 kisebbségi 2 évnél fiatalabb Amira van az intézményünkben.

2018. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!