Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vèradás és lehetséges terhesség ?

Vèradás és lehetséges terhesség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisebb dilemmában vagyok.

Ez az első próbálkozós hónapunk.

Vasárnapra nem várom a mensit.

Viszont most hívtak telefonon ,hogy itt nálunk ( városban ) lesz a következő véradás amire természetesen szívem szerint mennèk, ( nyáron voltam legutóbb )

Pénteken lesz egyébként.

Nem tudom ,menjek ,ne menjek?!

Tanácsra lenne szükségem. Nyilván terhesen nem adunk vèrt , de ez valószínű legkorábban úgy is csak akkor derülne ki,ha persze sikerült amikor elmarad... Véradás után 2 nappal 😅

Köszönöm.


2022. nov. 28. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Péntek reggel csinálj egy predictor earlyt ha valami van rajta, ne menj ha full negatív mehetsz, ez a teszt tényleg mutatja 8-9 nappal ovu után
2022. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a predictor earlyt ajánlom, nekem mensi előtti nap egyértelműen mutatta a terhességet. Két nappal előtte szerintem már legalább halványnak kell lennie és akkor el tudod dönteni hogy mész e vért adni :)
2022. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom a tanácsot. Pénteken reggel csinálok egy tesztet.
2022. nov. 28. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben voltam, igaz nem szimpla véradás volt, ismerős javára adtam.

Akkor vágtunk bele a gyerekvállalásba, 2 napom volt a nemvártig. De mindenképp kellett a vér. Jeleztem, hogy így vagyok, nem tudom terhes vagyok-e.

Nekem azt mondták, ha az is lennék, ez még annyira az eleje, hogy adhatok. Ha már késik, orvosilag alátámasztott, akkor nem lehet adni. Lehet nem így van, én ezt az infót kaptam.

Adtam vért, fel is használták. Véradás után 2 nappal nem jött meg, terhes lettem.

2022. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!