Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyes kismamák miért nem...

Egyes kismamák miért nem hajlandóak megérteni, hogy terhesen nem lehet vért adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Amennyi vért lecsapoltak rólam a két terhességem alatt a vizsgálatokhoz, simán eltudnám képzelni, hogy vért is adjak amellett.

Más kérdés, hogy én alapból nem adhatok vért normál állapotban, mert vérszegény vagyok eléggé.

2013. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a kérdést nem értem. Nem akarat kérdése. Nem adhat vért és kész. Még saját felelősségére sem. Nincs olyan ember, aki leveszi neki a vért. Ha meg hisztizik, akkor csak a saját butaságát mutatja be és nem kell vele foglalkozni. Ha meg letagadja a terhességet, mert mondjuk még nem látszik, akkor szintén nagyon hülye, de ez ellen senki nem tehet semmit.
2013. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
irtozom a tűtöl soha eszembe nem jutott vért adni föleg hogy vérszegény is vok. a kötelezö vérvételek elött is panikolok. igy terhesen meg plane nem adnék hisz a hormonok a véremben árthatnak másnak nem?van olyan aki hisztizik hogy adhasson?ez komoly?
2013. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de amikor én terhes voltam eszembe sem jutott elmenni véradásra, mert számomra természetes volt, hogy ebben az állapotban nem adhatok vért.

Mièrt? Valamelyi, ismerősöd nem érti ezt meg?

2013. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!