Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen vállal gyereket a...

Hány évesen vállal gyereket a nők, férfiak többsége?

Figyelt kérdés

26-30 között a legtöbb?

Én most 26 vagyok és szeretnék már, de megfelelő nőt nem találok hozzá sajnos, jó lenne ha 30 ig összejönne.


2022. dec. 1. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A KSH adatai alapján átlagosan az első gyermek születésekor a nők 29, a férfiak 31 évesek.
2022. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez sok mindentől függ. Én 24 évesen szültem, most vagyok 31.
2022. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ksh adatok pont arra jók, hogy semmire csak egy átlag én 26 a férjem 35 volt mikor jött az első gyerek. Én magamnak 25-30 közé löttem a gyerekvállalást de szerintem ferfiaknál ez inkább 30+ most, ha az átlagot vesszük érettségi plusz szakma mire kikerültem 21 múltam aztán még dolgozni is kell párt találni ez mind változó valaki elsőre jó munkát talál én ötödjére… aztán valakinek pár találásba nincs szerencséje mindenkinek más az igénye mi nem akartunk nagy esküvőt csak papíron keltünk egybe, de valakinek az fontos ott az szervezéssel általában egy év az anyagiaktól isfügg , ha valakinek minden adott sokkal előbb megteheti, hogy gyereket vállal.
2022. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A ksh adatok pont arra jók, hogy semmire csak egy átlag "


És nem az6 volt a kérdés, hogy ÁTLAGOSAN?

2022. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!