Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 45 éves kor feletti gyermektel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves kor feletti gyermektelen férfiak többségének tényleg teljesen kizáró ok, ha a 38 feletti nőnek van 1-2 gyereke? Miért hiszik azt, hogy az a többség, ha a nőnek 38 felett nincs? Miért kell lenézni az egyedülálló anyákat 38 felett?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 18:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert púp a háton a gyerek a gyerekteleneknek. :/
2021. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csináltak gyereket mert sajátot nem akarnak.

Az nem lenézés hogy nem akar gyereket mástól se, tőled se, meg gyerektelentől se.

2021. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha 45 fölött neki nincs, akkor valószínűleg nem akar gyereket, sajátot sem, nemhogy másét.
2021. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

Ha 45 felett nincs gyereke, akkor inkább vele van baj. A tudatos gyermektelenség pár éve divat, azelőtt ritka volt.

Ha meg van neki, akkor egyszerűen hülye, hogy ilyen elvárásai vannak.

2021. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
44 vagyok, gyerektelen és igen, teljesen mértékben kizáró.
2021. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ennek nem szabadna akadálynak lennie. Ha szeretem, ha VALÓBAN szeretem azt a Hölgyet, és visszafe dettó, akkor lehet úgy élni szépen, hogy ez ne okozzon súrlódást. Nekem nem okozna problémát.

F40+

2021. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Én még csak 37 vagyok férfiként, nincs gyerekem mert lakásra gyűjtöttem az elmúlt 15 évben egyetem után. De nekem sem kellene gyerekes nő, habár 30 feletti nőket preferálom akik közül már 80%-ban sajnos van gyerek, akinek meg nincs az vagy karrierista v sérült, v macskás nő akar lenni.
2021. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Lájsz válasza:
51%
Szerintem egyszerűen csak félnek az elkötelezettségtől,amit egy gyermekét,vagy gyermekeit egyedül nevelő nő helyzete sugall nekik. Hisz a nőtől könnyebb elszakadni mint egy komplett családtól, illetve nagyobbak az elvárások is szerintük. Én 46 éves pasi vagyok, és voltam két gyerekkel egyedülálló szülő hosszú évekig,vagyis ismerem ezt a dolgot a másik oldalról is. Azt viszont nem értem miért jó egyeseknek a gyermektelenség,az egyedüllét. Hisz a gyerekek,az utódjaink mindennek,az egész létünknek az értelme.
2021. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Hisz a gyerekek,az utódjaink mindennek,az egész létünknek az értelme.


Tudsz még más hasonló baromságokat is? Hadd nevessek má.

2021. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Mert a többség éppen azért gyerektelen 45 év felett, mert nem kér a családosdiból.
2021. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!