Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért fontos a nőknek annyira, hogy legyen babájuk, gyerekük? A férfiak többsége miért nem akar gyereket?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, gyerek, család, , férfi

máj. 22. 18:19  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem kötelező mindenkinek babáznia. Mindenki maga érzi mit akar.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont máj. 22. 18:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, de a kérdés nem erről szól

# 2/14Időpont máj. 22. 18:32 Privát üzenet
Igaz nekem van egy gyerekem, a páromnak is van. Én nem szeretnék közös gyereket, ő viszont igen. 29/n

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont máj. 22. 18:34 Privát üzenet

A nők genetikailag erre vannak programozva. Legalábbis a feminim nők. Ezért fontos annyira. Alap természetük a gondoskodás,biztonságra törekvés.

A férfiaknak a szabadság,hódítás,úgy üzleti dolgokban mint magánéletben. Nem akarnak/tudnak felelősséget vállalni,meg akarják hódítani a világot, sikert,pénzt,kihívásokat akarnak. A nők biztonságot,otthont,támaszt,partnert akarnak. Felelősségteljesebbek. Ezek persze archeotipusok amikből bármilyen kombináció összeállhat,de ez az alap természetünk.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont máj. 22. 18:44 Privát üzenet

Humánetológiai kérdéseidre antropológiai és emberi viselkedéssel foglalkozó tud. könyvekben kapsz értelmes választ, nem a gyakin.

Szívesen.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont máj. 22. 18:45 Privát üzenet
Én nem akarok gyereket,pedig én vagyok a nő,párom pedig akar

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont máj. 22. 18:50 Privát üzenet
5-össel értek egyet... hajrá! Küzdj meg az ismeretért ;)

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont máj. 22. 19:31 Privát üzenet
HOnnan jönnek ezek a hülye kérdések? A férfiak többsége akar gyereket. Nyilván nem mindenki, de a nők közül sem mindenki.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont máj. 22. 19:32 Privát üzenet

én nem akarok gyereket, a párom nincs ellene, de nem erőlteti. Ettől függetlnül bennem van a gondoskodás ösztöne, csak én inkább állatokról vagy növényekről gondoskodom, na meg persze a páromról. A gyerekek idegesítenek, hangosak, nincs türelmem hozzájuk.

19L

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont máj. 22. 19:39 Privát üzenet
Általános a kérdésed. Nyilván nem igaz ez minden nőre és férfira.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont máj. 22. 19:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A karrier miért csak a férfiaknál kiemelten fontos mikor párválasztásról van szó, a nőknek miért nézik el azt is ha akár munkanélküliek mindenféle karrier nélkül?
Mennyire fontos manapság a nőknek hogy jóképű legyen a pasi?
Miért utazik olyan sok nagyon csinos szép lány tömegközlekedéssel, amikor állítólag fontos a nőknek az egzisztencia?
A nőknek miért olyan eszméletlen fontos, hogy jól nézzenek ki, ápoltak, csinosak, divatosak legyenek és mindenki őket bámulja?
Miért nem érti meg sok férfi, hogy a pénz miért fontos a nőknek?
Mi lehet annak a magyarázata hogy egyes nőknek nagyon fontos a külső másoknak meg szinte alig?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!