Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire előre szoktatok...

Mennyire előre szoktatok bevásárolni pelenkából és tápszerből (ha tápszeres) a babának?

Figyelt kérdés
Ráadásul hamarosan jönnek az ünnepek, illetve januárban leltárak miatt zárva lesznek az üzletek vagy nem lesz szállítás.
2022. dec. 3. 03:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem halmozzatok fel legalább egy spájznyi pelust.
2022. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
A pelenkából a nyáron volt egy nagy akció, akkor vettünk 2000 darabot.
2022. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy raktározok be.

Úgy szoktam, hogy veszek 1 csomag pelenkát, ami 78 db. 4 csomag popsitörlőt, és ennyi van itthon. Amikor fogyóban van, akkor megyek, veszek újat.

Tápszerből általában 2x2 dobozt szoktam venni. Mióta hozzátáplálunk, és kevesebb tápszert eszik, azóta csak 1x2 dobozzal szoktam egyszerre venni.

2022. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

15 hós a lányom, max 2 hónapra előre szoktam venni. A pelenka esetén nem tudhatom előre, hogy mikor nő hirtelen annyit, hogy nagyobb méret kelljen. A tápszer esetében pedig nem tudhatom előre, mikor változik a mennyiség, amit még szokott enni.

Amúgy kb fél éves koráig meg egy hónapra vásároltam ugyanezen okból. Felesleges egy évre előre megvenni a dolgokat, mint pl itt a 2000 db-os pelenka rendelő válaszoló.


Amúgy az oltári nagy butaság, hogy januárban minden zárva lesz és nem lehet majd venni/rendelni. Max 1-2 napról lehet szó a kisebb boltokban, de eleve nem kisebb boltokban érdemes megvenni ezeket, hanem a careclub vagy a pelenka.hu oldaláról. Ott pedig nincsen olyan, hogy egy hónapig nem tudsz venni semmit sem.

2022. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem tároltam be.

50es csomagot veszek. Mikor 12-15db van, megyek azt veszek.

3.5 éve veszek pelenkát (már azóta a 2.gyereknek, nem a nagynak 😅) de eddig sosem bolt olyan, hogy ne kaptam volna. Nyilván ha ünnep jön és az alatt fogyna el, akkor veszek elöbb

2022. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Én csak akkor veszek előre nagy adagot (pelenka, popsi törlő), ha jó akcióra bukkannok. De amúgy nem halmozom, ha látom, hogy fogytán van, veszek újat. Sosem volt eddig olyan, hogy az ünnepek után leltár vagy más probléma miatt ne tudtam volna venni. A két ünnep között is vannak boltok.
2022. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Egy nagy csomag van tartalékban, amit nem használok, csak akkor, ha valamiért nem lehet kapni vagy nem tudok boltba menni. (Ha megkezdtem, természetesen veszek helyette másikat)
2022. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Kíváncsi lennék, a 7-es válaszoló miért lett lepontozva. Azért, mert van otthon 1 tartalék csomagja?


Egyébként a január leltár a boltoknál az jellemzően 1-2 napot jelent maximum, nem az lesz, hogy egész hónapban folyamatosan zárva lesznek :D

2022. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Mindig 1-1,5 havit


( abba az üzletbe havonta jártunk csak)

2022. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt tápszeres egyik gyerek sem .. napi 8-10 pelenka fogyott volt, hogy több is, egyszerre 2-en voltak pelusosak.. sokáig ugyanaz a méret kellett.
2022. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!