Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire előre szoktatok...

Mennyire előre szoktatok bevásárolni pelenkából és tápszerből (ha tápszeres) a babának?

Figyelt kérdés
Ráadásul hamarosan jönnek az ünnepek, illetve januárban leltárak miatt zárva lesznek az üzletek vagy nem lesz szállítás.
2022. dec. 3. 03:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bocs, google-ben kerestem rá. De az a 3-mas méret. Az 5-ös olyan 150 Ft körül van legolcsóbban.
2022. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre max egy havi adagot szoktunk venni, mert én nem szeretek hetente vásárolni, vagy ha látunk jó akciót, akkor esetleg többet. De annyira nem szeretek sokat venni, mert a fiam gyorsan nő, és nem akarom, hogy rajtam ragadjon a felesleges pelenka.
2022. dec. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nalunk 2 csomag van ( 50 darabos) , anyosnal meg vagy 6 csomag:D Mi nem lattuk ertelmet olyan sokat vasarolni, mivel itt gyakorin kerdeztem regebben és a legtobb anyuka szerint felesleges felhalmozni, mert lehet hamar kinovi. Itthon az 1esbol van 2 csomag, anyosnal a 2esbol 6 csomag. :)

Tapszert lehet kapni mindig, karacsonykor is stb. Ejjel nappali gyogyszertar van nalunk, ahol minden gyogyszer kaphato.

2022. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én ha többet veszek olyan méretet nézrk mint pl 11-15kg és amugy olyat használok ami pl 8-12kg van.

Nálam van itthon bőven popsitörlő nem akarom cipelni mindig..szavatossága jó enni nem kér.

Tápszerből én mindig kiváltottam a havi adagot

Egyébként írta valaki hogy lehet kapni stb hát nem tudom..sztem jobb megrlőzni ezt az ünnep utáni dolgot lehet 10 anyuka megy ugyanabba a gyógyszertárba :) akkor már nem biztos hogy lesz.

2022. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi kis településen élünk, itt sem drogéria, sem bevásárlóközpont, sem gyógyszertár nincs, csak 20 km-rel arrább. Nekem így marad a "bespajzolás",. Sőt, volt olyan is, hogy a tápszert nem tudtam kiváltani, mert mikor mentem, nem volt.
2022. dec. 13. 10:50
 26/26 anonim ***** válasza:
Na hát mondom én :D nagy városiak ezt nem.tudják hogy kisebb falu város srb be gyógyszertár sincs nem hogy minden is
2022. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!