Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apád szülés mikor vált...

Az apád szülés mikor vált “divattá”, hétköznapivá?

Figyelt kérdés
Én 97-es vagyok, és azt tudom, hogy velem nem volt bent az apám, amikor születtem, de a 2002-es húgomnál már bent volt. Valamikor a kettő között lett elterjedtebb ez?
2022. dec. 5. 14:56
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
33%

Ha szülnék, nem jöhetne a be a férjem, de még a vajúdásra sem. Nincs ott keresnivalója, sajnálom.


Akkor egy olyan nő , aki legalább tudja, milyen rhadt fájdalmas a dolog, és nem halál rémülten meg tanácstalanul ácsorog, félájultan.

2022. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
3%
Meg en nem is ertem azokat a noket akik nem szegyellik magukat olyan allapotban a ferjuk elott
2022. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
77%

Szégyelni?

Ez egy csoda, hogy kettőnkből jön össze még egy lény. Mért maradna ki belőle, akkor is ott volt mikor bekerült

2022. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
90%
Én sem vagyok az apás szülés mellett, mert sokat szegény nem tud tenni, de szégyellni? Mit mégis? :D A testem, ami kihordta és megszülte azt ami kettőnké?
2022. dec. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
19%

Hat azt az allapotot amibe olyankor van egy no:D

En azert szeretnem megorizni a meltosagomat a ferjem elott, vegulis o az az ember aki a legfontosabb hogy vonzonak lasson

Az meg hogy ott volt mikor megcsinalta a gyereket.. eleg gyenge kifogas

Teherbe esni nem lehet ferfi nelkul, szulni meg igen😃

2022. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

33 nagy tévedés hogy nem tud tenni, ha a lányom nem maszírozza minden fájánál a hátam, ott halok meg.

Ha ő nem jön be akkor az apja tette volna mind ezt.

Nagyon sok ismerősnek igen is sokat segített a férj jelenléte, maszírozta, segített a kitolásnál emelte, tertotta a fejét.

A másik hogy egyedül egy szobában nem megnyugtató mikor az ember ép szenved, a doki, a szülésznőnéha néz be.

2022. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
19%
Oke de mikor mar nyomod ki a gyereket, ugy minek lasson? Pont az a szemely aki elott a legvonzobb kene legyel?
2022. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, az én férjem már látott szarás, hugyozás közben, vakart már ki a saját hányásomból egy jól sikerült este után, a szülés sem kottyant meg neki és még mindig vonzónak tart és kíván :D tisztában van vele, hogy az élet nem arról szól, hogy mindig überszexik és kívánatosak vagyunk.
2022. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

38- Ezen jót nevettem. Engem még sosem látott a férjem szrás, hugyozás közben. Az ilyenek mégis hogyan fordulnak elő? XD

Hányni igen, de az más kérdés, mert tömegközlekedésen jött rám.

2022. dec. 10. 19:45
 40/46 anonim ***** válasza:
82%
Pl úgy, hogy a fürdőben van a WC is, és épp akkor jön rám vagy rá a visszatarthatatlan szapora/pisinger amikor fürdik valamelyikünk. :D volt már rá precedens az évek alatt.
2022. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!