Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apád szülés mikor vált...

Az apád szülés mikor vált “divattá”, hétköznapivá?

Figyelt kérdés
Én 97-es vagyok, és azt tudom, hogy velem nem volt bent az apám, amikor születtem, de a 2002-es húgomnál már bent volt. Valamikor a kettő között lett elterjedtebb ez?
2022. dec. 5. 14:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
38: hat ez eleg szomoru. Kinek mi persze, ahany haz annyi szokas. De szerintem egy ferjes noben ennel tobb meltosag es noiesseg kene legyen. Persze manapsag ezert egybol leszedik rolam a keresztvizet 😁
2022. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
88%
Mintha anyámat hallanám, szóról szóra.. :D nőies vagyok, nagyon is, csak nem kezeljük tabuként az emberi dolgokat. Megfulladnék olyan férfi mellett aki ettől rosszul lenne, és a férjem sem maradna meg egy álszemérmes nő mellett. Szerencse, hogy egymásra találtunk. :)
2022. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
82%
Számomra az lenne szomorú, ha olyan házasságban élnék amiben a férjem nem láthat elesettként, mert kiábrándul vagy isten ments hogy megtudja én is emberből vagyok és naponta járok nagy wcre, hiszen én a fingot is rózsa illatként izzadom ki...
2022. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Oke, ahany haz annyi szokas vegulis..😁🥴 hat anyukad generacioja meg tudott valamit
2022. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nem tudom. Sok köze nincs ehhez, de nem sok korukbelit ismerek akiknek hosszú, boldog házasságuk volt/van, beleértve anyamat is. Nem ezen múlik, ezek szerint.
2022. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak ezen, igazad van teljesen 😉
2022. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!