Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható ez a...

Mennyire megbízható ez a Lindalime nevű oldal? Néztem rajta egész jó dolgokat, de kissé bizonytalan vagyok vele.

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Anyósom rendelt onnan a lányunknak, és rendben megérkezett. Minden rendben volt.
2022. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem az a márka aminek a cuccai igazából alis cuccok csak rárakják a márkanevüket?
2022. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2, azt nem tudom, de a weboldalon van más márka is.
2022. dec. 5. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én pelenkázótáskát rendeltem tőlük, teljesen rendben volt. Sőt, amit rendeltem, nem volt olyan színben (pedig a honlapon elérhető volt), ezért felhívott az ügyfélszolgálatos, hogy választok-e másik színt, vagy megvárom, amíg megérkezik, amit én kértem. Mondtam, hogy nem sürgős, megvárom a táskát, és megkérdezték ekkor, hogy fiam vagy lányom lesz-e, mert küldenek kárpótlásul egy etetőcumit, és hogy milyen színben küldjék. Nagyon kedvesek voltak, végül kb. 2 hetet vártam a táskámra.
2022. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es, ez remekül hangzik.
2022. dec. 5. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi csípőhordozót rendeltünk. Bevált.
2022. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lábnyomat készítők rendeltem, minden rendben volt a szállítással is
2022. dec. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!