Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom nem nőies és nem...

A lányom nem nőies és nem készül sose sehova. Ez normális?

Figyelt kérdés

Állandóan kapucnis pulcsik, semmi nőiesség nincs benne.


Sehova nem készül, ballagásra, szalagtűzőre se akar elmenni kozmetikushoz vagy fodrászhoz, megmossa a haját és ennyi.


Nem azt várjuk el, hogy 10 centis magassarkúban tipegjen, de miért nem szeret készülődni, nőiesen kinézni, csinos lenni? Voltunk esküvőn, ott is inkább sportos volt, mint elegáns.


2022. dec. 7. 06:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem hagyd, hogy önmaga legyen.
2022. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Anyukam is kiirhatta volna ezt a kerdest 20 evvel ezelott, ha lett volna gyakori. Hany eves a lanyod?


En 17 evesen kezdtemel valamivel noiesebben oltozkodni, de most, lassan 35 evesen is sokkal tobb a sportos ruham. 14-15 eves korom kozott xxl-es polokat hordtam, mert utaltam, ha beszoltak, futtyogtek az utcan, villamoson, illetve nemis erdekelt annyira, hogy hogy nezek ki. Erdekes, hogy a volt barataim kozul ez egyiket sem zavarta. Mikor a ferjemmel megismerkedtunk mar valamivel noiesebben oltozkodtem, de akkor semmindig. A hugom pont az ellentetem volt.


Ket fiam van, es valoszinuleg nem lesz tobb gyerek, igy nem fogom megtudni, milyen erzes forditott cipoben lenni, de kislanykent semvoltam az a barbizos tipus. Nem remlik, hogy emiatt barmilyen hatrany ert volna, sot. Szerinteminkabb ez, mint hogy p.csanyi gatyaban, hasat kidobo, szinte atlatszo topban legyen, amiket mostanaban szoktam latni a buszon.

2022. dec. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen normális.


Miért támasztasz a külsejével szemben elvárásokat?

2022. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Én gimiben, haveri kör harására kezdtem nőiesebben öltözködni, sminkelni. Otthon nem erre láttam példát, anyum soha nem festette magát.

Felnőttként evente kb 2x festem ki magam, es megyek el fodrászhoz.

Húgom sokáig csajosan öltözködött, végül egy lány oldalán találta meg önmagát- azóta sportosan öltözik

2022. dec. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Semmi gond nincs evvel, ő ilyen, így érzi jól magát. És persze még változhat, de ha nem sincs probléma.
2022. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Véletlenül nem fiút akartatok?

Amúgy, ha neki így jó, hát legyen ilyen. Ettől nem lesz kevesebb.

Btw, a nőiességhez nem kell kozmetikus és fodrász.

2022. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az anyja igényeinek kell megfelelnie bárkinek is. Azt vesz fel amit akar, semmi közöd hozzá.
2022. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy az ilyen természetes lányok sokkal jobban tudnak kinézni mint a szétkozmetikázott/festett/rajzolt szemöldökű önértékelési zavaros pcsák. Ne neveld már bele a nyomorodat. Attól mert te nem vagy rendben magaddal, nem kell megfertőzni ezzel a lányod!
2022. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert így érzi jól magát. Nem ez a lényeg?
2022. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Ő ilyen típus. Én is ilyen voltam világ életemben. Kapucnis pulcsi, farmer, deszkás cipő. 35 vagyok és még mindig így öltözöm. Volt egy időszak 18-20 éves korom körül amikor váltottam csinirucira, csinicipőre, meg agyon sminkeltem magam, de hamar rájöttem, hogy ez nem én vagyok és visszatértem a sportos stílusomhoz. Persz ma már, ha valahová ki kell öltözni pl esküvőre, akkor nyilván kicsípem magam, de tinikoromban nem igazán ment. Anyukám néha próbálkozott és vett nőies ruhákat, de hamar belátta, hogy nem kell eröltetni, mert úgy sem fogom hordani.
2022. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!