Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy a kamasz...

Normális, hogy a kamasz lányom emiatt akar otthon maradni?

Figyelt kérdés

Keletkezett az egyik metszőfogán egy barnás folt. Nem nagy, nem szembetűnő, csak akkor látni ha direkt megfigyeled.

Dec 10-re kapott időpontot fogorvoshoz, hogy megnézzék lyuk, elszíneződés, fogkő, vagy micsoda...És persze elhárítsák.

Most azzal fenyegetőzik, hogy ő nem fog sehová se menni addig, mert úgy néz ki mint egy “csöves” a szavaival élve. Amúgy egyáltalán nem néz ki úgy. Szép, szabályos mosolya van, csak keletkezett ez a kis folt az egyik fogán.

Suliba se akar bemenni. Pedig ott a maszk. De azt mondja, hogy majd fura lesz, hogy a teremben nem veszi le. Volt már, hogy pattanás miatt maradt otthon. Bármi kis dolog történik a külsejével teljesen hisztérikus lesz. 15 éves.


2021. nov. 28. 04:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Vidd el pszichológushoz vagy pszichiáterhez mert durva önértékelési gondjai vannak.
2021. nov. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Önértékelési gondok. Megfelelési kényszer, tökéletes akar lenni. Az insta, facebook, hasonló szemetek megtették a hatásukat. És ugye te is.

Természetesen most ez a normális. El lett cseszve a gyerek.

2021. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Jajj már tini. A tinik mindenen kiakadnak. A pszichológus erős túlzás.😂

Én 30+ vagyok, mégis legszivesebben begubózódnék egy pattanástól.

Majd ő is megtanulja, hogy az élet ilyen, és egy pattanás miatt sem fog megállni a kedvéért.

2021. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg normális ennyi idősen, de nem engedném meg neki.
2021. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Olyan osztályba jár, ahol női többség van ? Ha igen, akkor nincs is több kérdésem.
2021. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Most kellene következetesnek lenni és ellentmondást nem tűrően iskolába küldeni, különben ez csak rosszabb lesz.
2021. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ha megengedted neki, hogy egy pattanás miatt otthon maradjon, akkor most min csodálkozol?

Nem kívánságműsor, hogy megy-e suliba vagy nem. Majd munkába sem megy később egy mérges pattanás miatt? Ideje lenne megtanulnia, hogy ez nem így működik.

2021. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
12%
Tudom, kicsit regebbi kerdes, valoszinuleg mar meg is oldodott a problema. En is megertem a csajszit, nekem is volt olyan felnott fejjel, hogy egy herpesz miatt nem mutatkoztam az utcan. A tinik ilyenek, mindent tulreagalnak. Mindenki volt, vagy lesz egyszer ebben a korban, legyunk felejuk hatalmas turelemmel. En megengednem a lanyomnak, hogy itthon maradjon, hiszem senkinek sem celja az, hogy hatalmas nyomassal toltse le azt a par napot az iskolaban.
2021. dec. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!