Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám végre elérni hogy...

Hogy tudnám végre elérni hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ebben a hónapban töltöttem be a 15. életévemet, és sajnos még mindig úgy kezel édesanyám mint egy 10 évest, pl:. mikor hazaért első dolga hogy megnézi mi van a táskámban és kérdezget hogy mi történt a suliban. Meg vedd fel ezt a pulcsit mert megfázol.. suli időben megérteném de nyáron nem engedett el este sehova elmenni egyet.. és ebből egy kicsit elegem van, mikor az osztálytársaim sokkal elrugaszkodottabbak mindenben, engemet meg állandóan kérdezgetnek, meg ahogy írtam úgy kezelnek mint egy 10 évest..
2010. szept. 30. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy foglalkoznak veled, szeretnek, érdekli őket hogy mi van veled...
2010. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oké, de 15 évesen kissé elég fura.. tudod hogyan értem..
2010. szept. 30. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én ennyi idős voltam, én is úgy láttam :) De hidd el, csak törődik veled, és aggódik. Sajnos mindig az ő pici kislánya leszel, akárhány éves vagy, akárhova sodorjon az élet :) És néhány szülőnek nehezére esik elfogadni, hogy a kislánya lassan felnőtt lesz :)
2010. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első lehet téged nem szerettek otthon, de ettől ez még egy probléma a kérdezőnek. Kamasz probléma, de legalább nem az, hogy "jajj a szemét anyámm nem enged 14 évesen éjjel bulizni" Cöhh.

Kérdező: ülj evele nyugodtan, őszintén beszélgetni. Ne akarj rögtön nagy változást, kezdetnek hagyjon több szeméyles teret és MAGÁNÉLETET neked, ne kutasson utánad, erősítsd meg benne, hogy nem dohányzol, nem füvezel, semmi, amit miatt kutakodnia kéne. Tedd hozzá, hogy neked rosszul esik, hogy ennyire nem bízik benned, mert nem adtál rá okot (remélem) és a magánszférádat már sérti, hogy ennyire erősködik, hogy belelásson az életedbe. Aztán majd szép lassan kezdd a határokat kitolni.

2010. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Utolsó köszi, majd holnap megpróbálom. :

2010. szept. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!