Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik várandósan kaptak covid...

Akik várandósan kaptak covid oltást: teljesen egészséges a gyermeketek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 19:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk vannak gondok... amikor nincs magyarázat, az ember próbàl választ találni a miértekre... genetika nem válasz, nincs a családban ilyen probléma... terhesség, szülés könnyű, problémamentes. Mégis agyal az ember, hogy talán ő rontott el valamit, talán rossz döntést hozott...

Nem vagyok oltásellenes, sőt! Csak nagyon szeretnék válaszokat, amiket valószínűleg sosem fogok megkapni

2022. dec. 13. 23:55
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond nálatok kérdező? Hátha valaki tud segíteni. Persze ha nem szeretnél, ne válaszolj. 😌
2022. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hallássérült... Ami most derült ki, 14 hónaposan
2022. dec. 14. 11:06
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Simán lehet genetikai eredetű, attól még hogy nem volt a családban. Sőt ugye születése után csinálnak is hallásvizsgálatot, ha akkor nem derült ki, akár később is kialakulhatott.
2022. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mulasztás történt a vizsgálatokkal kapcsolatban... 5 vizsgálata volt, abból az első 4 rossz eredménnyel, az ötödik már másik intézményben, pár perc alatt lezavarták és elküldtek, hogy minden oké. Aztán teltek a hónapok és egyre gyanúsabb volt a dolog, hogy valami nem stimmel, de 1 éves korára vált annyira egyértelművé, hogy újra kivizsgáltassuk (védőnővel és gyerekorvossal konzultáltunk időközben folyamatosan)

Szóval nem később alakult ki, hanem így született, csak szartak bele a vizsgálatba egy bizonyos intézményben, én pedig akkor hittem nekik anyai megérzésem ellenére

2022. dec. 14. 14:38
 16/20 A kérdező kommentje:
És ezt nem csak én mondom, hanem az a doki is, aki a közelmúltban megállapította a problémát. A korábbi leleteket nézve, megerősített benne, hogy nem is a megfelelő vizsgálatot csinálták neki azon a bizonyos utolsó vizsgálaton
2022. dec. 14. 14:39
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom :/ de élhet teljes életet így is! Ügyesen alkalmazkodtok majd a helyzethez és egy új nézőpont nyílik meg számotokra az életre.


Miből gondolod, hogy a covid oltás lehet? Gondolom számtalan oka lehet egy ilyennek.

2022. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Tudom, persze, azt mondják, beszélni is meg fog tudni tanulni rendesen. De attól még fáj, hogy így alakult.


Nem a covid oktást okolom, csak keresem a lehetséges okokat. A doki csomó mindent kérdezett a terhességgel kapcsolatban, arra vonatkozóan is, hogy voltam-e látas beteg és ha igen, hányadik héten. Ezért agyalok azon, hogy talán a pocakban ment félre valami

2022. dec. 15. 03:45
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez szimpla genetika. Attól hogy nincs senki a családban még lehet hogy ti szülők ketten hordoztatok valamit ami együtt kiütközött a gyereknél,a genetika már csak ilyen. Ez csak pech,van ilyen.
2022. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok szülő magát vádolja, én dolgoztam hallasserultekkel suliba külön sulijuk is van max a jelbeszedet is megtanulnod vele. soha ne vádold magad, nekem a lányom tanulás problémas őt se szűrték ki elsőre most újra járja elsőt jobb jegyei vannak és más tanára aki odafigyel ra
2022. dec. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!